یک گروه از سناتورها خواسته وزیر دفاع به دیدار با آنها را به عنوان بخشی از هر دو حزب تلاش برای اضافه کردن نام “از دست رفته 74” ملوانان به یادبود سربازان ویتنام دیوار.

این USS Frank E. Evans, یک ناوشکن نیروی دریایی که به تازگی به اتمام مبارزه با تور خاموش ویتنام سواحل و برنامه ریزی شده بود به بازگشت غرق در طی یک تمرین آموزشی در ژوئن سال 1969. هفتاد و چهار ملوانان غرق شدند و تنها یک بدن بازیافت شد. برای دهه بازماندگان و خانواده های مبارزه برای اضافه کردن نام جان ملوانان به یاد دیوار گرانیت در واشنگتن اما پنتاگون مخالف تلاش های پس از این حادثه رخ داده است بیش از 100 مایل در خارج تعیین شده جنگ ویتنام تئاتر است.

اما ده سناتور از هر دو طرف با ارسال نامه ای به وزیر دفاع علامت Esper روز جمعه درخواست برای ملاقات با او به پایان پنتاگون مقاومت است.

“وزارت دفاع یک مخلوط اگر نه منفی رکورد با توجه به ارج نهادن نام کسانی که کشته در غرق شدن ناو Frank E. Evans با اضافه کردن آنها را به ویتنام یادبود دیوار” جمهوریخواه ایالت کوین کرامر از داکوتای شمالی کمک کرد که منجر تلاش به عنوان یک کنگره و در حال حاضر به عنوان یک دانشجوی سال اول سناتور گفت: واشنگتن آزما. “بوروکرات ها و واسطه ها ایستاده اند و در راه ارائه به بهانه هر زمان. ما امیدواریم که به شخصی انتقال از دست داد 74 مورد به وزیر Esper و به دست آوردن حمایت خود را.”

نامه ای به Esper امضا شد توسط شش سناتور جمهوریخواه — Cramer, سوزان کالینز از مین استیو Daines از مونتانا جان Hoeven از داکوتای شمالی, Michael دور از داکوتای جنوبی و پت Toomey پنسیلوانیا است. شش دموکرات را امضا کردند و همچنین: رهبر اقلیت چاک شومر از نیویورک ریچارد بلومنتال از کانکتیکات, کریستن جیلیبرند از نیویورک, مگی حسن, New Hampshire, Doug Jones آلاباما و جین شاهین از, New Hampshire.

“ما برای نوشتن درخواست ملاقات با شما به بحث در مورد اضافه کردن نام 74 ملوانان از دست روی عرشه کشتی ناو Frank E. Evans در ژوئن 3, 1969 به یادبود سربازان ویتنام. میراث این زن شجاع آمریکایی از دست 74,’ دیگر باید به رسمیت شناخته نشده و با توجه به دلخواه خط بر روی نقشه” گروه گفت Esper. “در سال گذشته مشخص شده 50 سال از ما از دست این 74 ملوانان. تجلیل از ایثار این 74 ملوانان در کنار نزدیک به 60,000 خدمات دیگر اعضای که درگذشت در ویتنام بسیار دیر شده است.”

این ناوشکن در شرکت های متعدد ویتنام پشتیبانی رزمی تورهای از جمله در طول انتقادات توهین آمیز است. زیر یک کشتی فرستاده شد به دریای چین جنوبی برای شرکت در یک سازمان پیمان آسیای جنوب شرقی, ورزش, که در آن شب آموزش تصادف منجر به کشتی که در نیمه قطع استرالیا HMAS ملبورن.

این USS Frank E. Evans عمل با هدف مستقیم پنتاگون برای اضافه کردن نام به دیوار دریافت حمایت هر دو حزب و تصویب مجلس در سال گذشته به عنوان بخشی از دفاع ملی مجوز عمل شد اما کاهش یافته است در طول کنفرانس مذاکرات است. سنا تلاش همچنان ادامه دارد.

در ماه ژوئن گذشته سناتور فشرده داخلی بخش خدمات پارک های ملی که مدیریت d. C. ملی بنای تاریخی بیش از آن موقعیت و آن نماینده گفت: آنها پشتیبانی پنتاگون.

“ما خواهد تسلیم این لایحه به وزارت دفاع که تعیین کرده است که نام آن که جان در USS Frank E. Evans انجام معیارهای برای ورود” معاون مدیر دانیل اسمیت گفت.

اسمیت ادعا کرد از جمله نام “سخت خواهد بود برای به انجام رساندن راه دیوار است که در حال حاضر ساخته شده” و “ضروری قابل توجهی اصلاح و احتمالا عمده فروشی جایگزینی از یادبود سربازان ویتنام دیوار.”

اسمیت همچنین با اشاره به بیانیه های قبلی توسط معاون وزیر دفاع رابرت کار می کنند.

“این EVANS بود نه عامل در تعریف منطقه جنگی ویتنام در زمان بدبختی” پنتاگون رهبر نوشت و در سال 2016. “در انطباق با این دیرینه معیارهای ورود به مطالعه بر روی دیوار, در این بخش کاهش یافته است به اعطای استثنا.”

پنتاگون و خدمات پارک ملی بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

اضافی نام اضافه شده به دیوار قبل از اینکه صدها نفر در طول رونالد ریگان در انتخابات ریاست جمهوری. وقتی یادبود اختصاص داده شده بود در سال 1982 وجود دارد 57,939 نام. توسط یادبود روز تا سال 2017 است که تعداد افزایش یافته و به 58,318. یک 2019 حسابرسی توسط یادبود سربازان ویتنام صندوق یافت که با توجه به تکراری, miscounts و خطاهای دیگر تعداد باید 58,276 — نه 58,318.

استیو کراوس یکی از 199 بازماندگان از سال 1969 فاجعه بود 22 ساله دیدبان پس از آن و امروز توسط رئیس جمهور USS Frank E. Evans انجمن. برای سه دهه به مبارزه پنتاگون.

“ما در حال از دست دادن مبارزه برای به دست آوردن شناخت 74 ملوانان ناو Frank E. Evans سزاوار” کاروس گفت: واشنگتن آزما. “خودسرانه خط کشیده شده در آب برای IRS اهداف نباید دلیلی برای محروم کردن نام خود را. آنها درگذشت و در جنگ ویتنام. آنها فداکاری کردند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de