حمله داعش به مطبوعات آرشیو ملی برای اوکراین اسناد و مدارک پس از Obama executive privilege مهلت عبور

یک جمهوری خواه مجلس سنا گفت: مهلت آرشیو ملی به انتشار اطلاعات مربوط به خود را به کمیته بررسی به شرکت گاز اوکراین است که یک بار به کار هانتر بایدن منقضی شده است.

بازگشت در ماه نوامبر سنا رئیس کمیته امنیت داخلی ران جانسون با ارسال نامه ای به آرشیو ملی خواستار اسناد و مدارک مربوط به اوباما-عصر کاخ سفید جلسات که شورای امنیت ملی کارکنان با مقامات اوکراین و سابق کمیته ملی حزب دموکرات مشاور الکساندرا Chalupa.

جانسون پنل هنوز برای دریافت این اسناد از آرشیو ملی. ویسکانسین جمهوری خواه گفت: واشنگتن آزما در ماه ژانویه “ما باید یک درخواست به آرشیو ملی. آنها به مونتاژ و من فکر می کنم بیش از یک هزار و صفحات آنها به ما گفتن.” سناتور اضافه شده است که انتشار این اسناد از آرشیو ملی بستگی دارد که آیا رئیس جمهور, باراک اوباما, مشاور اجازه می دهد یک نسخه از اطلاعات به جانسون کمیته و یا یک ادعا اجرایی امتیاز.

جانسون گفت: واشنگتن آزما در روز سه شنبه که آخرین مهلت گذشته است.

“ما در حال کار بر روی یک حرف راست در حال حاضر در بین کارکنان من و سناتور. [چاک] Grassley کارکنان. قوانین وجود دارد از نظر زمان بندی و ما درخواست” جانسون افزود:”اما وجود دارد یک دوره زمانی خاص است که رئیس جمهور اوباما را به ادعای اجرایی امتیاز به طور خاص با اسناد ملی است که باید به آنها اجازه دهید ما می دانیم چه کسانی افتخار ادعا هستند. که زمان در حال حاضر منقضی شده است. بنابراین ما باید این تولید در حال حاضر.”

ملی Archives نماینده بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

نوامبر نامه ای به اسناد ملی با همکاری امضا شده توسط Grassley رئیس کمیته مالی.

“با توجه به Andrii Telizhenko یک افسر سیاسی در سفارت اوکراین در واشنگتن شرکت کننده در ژانویه 2016 در نشست ‘آمریکا و مقامات داوطلب … که آنها تا به حال علاقه به احیای یک بسته رسیدگی به پرداخت به آمریکا آمار و ارقام از اوکراین روسیه-حمایت حزب مناطق “که اشاره به بررسی که درگیر پل Manafort” نامه گفت.

جانسون و Grassley اشاره در نامه خود که در همان جلسه Telizhenko “به یاد می آورد DOJ مقامات درخواست محققان از اوکراین ملی اداره مبارزه با فساد (نبو) اگر آنها می تواند کمک به پیدا کردن شواهد جدید در مورد حزب از مناطق پرداخت و آن معامله با آمریکایی ها.”

علاوه بر این نامه خود را توصیف مقامات ایالات متحده که در گزارش مورد بحث تحقیقات به Burisma منابع گاز اوکراین شرکت است که استخدام و سپس معاون رئیس جمهور جو بایدن پسر هانتر بایدن به خدمت به عنوان عضو هیئت مدیره.

“با توجه به Telizhenko, ‘مقامات ایالات متحده گفت: اوکراین آنها ترجیح می دهند که کیف رها Burisma پروب و اجازه می دهد که اف بی آی به آن را بیش از,'” هر دو سناتور نوشت.

دموکرات ها در کمیته امنیت داخلی را مخالفت با خود را جمهوری خواه و همکاران بیش از پیشبرد Burisma بررسی است. عضو گری پیترز با ارسال نامه به جانسون در چند ماه گذشته ابراز نگرانی که این کمیته باید به جای تمرکز بر روی پتانسیل انتخابات ریاست جمهوری دخالت نمیکند.

جانسون کمیته, رئیس, تایید شده است و انتظار می رود برای رای دادن در روز چهارشنبه شاهد احضاریه به جلو تماس Telizhenko به شهادت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im