رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل اختصاص داده است او خواه کنفرانس با وظیفه تهیه پیش نویس یک توافق طرح محرک است که می تواند همچنین جلب رضایت کاخ سفید خاموش کردن دموکرات ها حداقل در حال حاضر.

این طرح می دهد جمهوری خواهان فرصتی برای سهام از موقعیت خود و تعیین قیمت در طول تاریخ بزرگ طرح محرک است که می تواند مقدار به $1 تریلیون دلار یا بیشتر و ارائه مستقیم و پرداخت نقدی به کارگران وام به کسب و کارهای کوچک و کمک مالی برای صنعت هواپیمایی.

و آن رد عمل مشترک اجازه می دهد رهبری در هر دو طرف به مذاکره دو حزبی برخورد اول و سپس فروش آن را به رتبه و فایل خود را.

“جمهوری خواهان امید در مدت کوتاهی به یک موقعیت تثبیت و همراه با دولت” مک کانل گفت. “سپس ما قصد نشستن با ما دموکراتیک همکاران و ببینید که چه ما می توانیم به توافق برسند.”

مجلس نمایندگان آمریکا قصد دارد با تصویب یک لایحه در مجلس سنا با حمایت هر دو حزب و ارسال آن به خانه که در آن دموکرات ها که در اجرای اتاق را تحت فشار به تصویب یک معامله است که تصویب خواهد شد که با رای دموکرات در سنا و ضروری و مورد نیاز برای کوسن ضربه قابل توجهی کاهش رشد اقتصادی است که گریبانگیر این کشور است.

مک کانل تصمیم به اجازه می دهد جمهوری خواهان می تواند به شما کمک قابل توجهی ارائه خرید از ایران قانونگذاران که در طول تاریخ مخالف عظیم محرک اقتصادی دولت پیشنهاد شده است.

هر جمهوریخواه و هفت دموکرات ها در مجلس رای دادند در برابر آمریکا بازیابی و سرمایه گذاری مجدد عمل به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور اوباما در سال 2009 برای پاسخ به بحران مالی است.

محرک و اندازه گیری در ابتدا قیمت $787 میلیارد دلار به دست آورد فقط یک جمهوری خواه رای در سنا است.

توافق قانونگذاران در حال حاضر وظیفه نوشتن قانون را با برچسب قیمت بالاتر این زمان به درخواست رئیس جمهوری جمهوریخواه.

کنگره در حال حاضر به تصویب دو اقدامات — یک $8.3 میلیارد دلار در لایحه با هدف نیازهای پزشکی در ارتباط با ویروس و $104 میلیارد و پاک توسط سنا روز شنبه که شامل رایگان coronavirus تست بدون حقوق مرخصی استعلاجی و مرخصی خانواده مقررات.

سوم اندازه گیری است به احتمال زیاد به کوتوله آن اقدامات است.

وزیر خزانه داری استیو Mnuchin هشدار سناتور دموکرات از یک نرخ بیکاری به عنوان بالا به عنوان 20 درصد تن به تن یک محرک بیش از 1 میلیارد دلار است که عبارتند از ارسال 500 میلیارد دلار مستقیم و پرداخت نقدی به بسیاری از بزرگسالان آمریکایی آغاز ماه آینده. Mnuchin نیز تحت فشار قرار دادند برای کوچک و بزرگ کسب و کار از جمله شرکت های هواپیمایی و قمار ضربه تعطیلی و تند و ناگهانی کاهش در سفر.

Mnuchin طرح شکست خورده را به نفع خود مشتاق پشتیبانی از بسیاری از جمهوری خواهان مجلس سنا که به او گوش زمین آن را در یک بسته-درب نشست و ظهور به دنبال تیره و تار.

“این بسیار سیال وضعیت و خواهان داشتن بحث شدید” سناتور. پت Toomey پنسیلوانیا از حزب جمهوری خواه گفت.

یک گروه کوچک از جمهوری خواهان در حال حمایت به صورت مستقیم پرداخت پول نقد در حالی که بسیاری از حمایت از وام کسب و کار کوچک.

وظیفه نوشتن قانون واگذار شده است به چندین GOP کمیته رهبران.

سنسور. سوزان کالینز از مین و مارکو روبیو از فلوریدا در حال نوشتن یک اندازه گیری ارائه وام به کسب و کارهای کوچک دیابت چاک Grassley از آیووا که ریاست کمیته امور مالی مجلس سنا در حال کار بر روی یک برنامه برای ارسال مستقیم پرداخت نقدی به احتمال زیاد از طریق IRS.

بهداشت و آموزش و پرورش و کار و حقوق بازنشستگی کمیته صندلی لامار الکساندر تنسی است که به ساخت یک پیشنهاد برای دیدار فوری پزشکی نیاز مربوط به گسترش coronavirus از جمله توسعه درمان.

مک کانل گفت: قانون “در حال حرکت است به سرعت” و گفته سناتور به “اقامت در اطراف نزدیک” برای قریب الوقوع رای دادن.

ایران پیشنهادی را برای اولین دیدار با تصویب مجلس سنا دموکرات ها و آمریکا که در کنترل اکثریت در پایین اتاق.

رهبر اقلیت چاک شومر نیویورک دموکرات ناراضی است با این طرح اجازه می دهد تا جمهوری خواهان برای نوشتن پیشنهاد اولیه. او می خواهد به مذاکره و معامله با مک کانل مجلس نانسی پلوسی حزب دموکرات کالیفرنیا و رهبر اقلیت کوین مک کارتی یک جمهوری خواه کالیفرنیا.

دموکرات ها در حال مشغول نوشتن طرح های پیشنهادی خود را و نمی خواهم برخی از آنچه Mnuchin است تبادل به خصوص خطوط هوایی کرده است.

“اجازه دهید فراموش نکنید که بسیاری از شرکت های هواپیمایی آنقدر کوتاه در پول در حال حاضر است که آنها را صرف میلیاردها دلار در سهام buybacks” شومر گفت. “پول آنها تا به حال به ارسال کردن زمانی که آنها باید صرفه جویی در آن را برای یک روز بارانی برای مشتریان خود و کارگران است. این مسئله باید رسیدگی شود.”

دموکرات ها می خواهند فدرال کمک به رفتن در درجه اول به کم درآمد و با درآمد متوسط کارگران با مقررات پرداخت مرخصی استعلاجی بیمه بیکاری و حمایت از اتحادیه کارگری کارگران است.

خانه است در جلسه نیست اما دموکرات ها در حال کار بر روی طرح پلوسی گفت.

“مجلس نمایندگان و سنا در حال حاضر سخت در حال کار بر روی سومین لایحه” پلوسی در بیانیه ای گفت چهارشنبه “آن را پررنگ تاریخی اقدام به نمایندگی از کارگران و خانواده. این لایحه خواهد شد گردد در مشاوره با سلامت عمومی نیروی کار غیر انتفاعی و جوامع کسب و کار به طوری که ما می تواند ارائه موثر ترین شواهد مبتنی بر پاسخ.”

و می تواند وجود دارد بیشتر شد.

الکساندر در روز چهارشنبه پیشنهاد وجود دارد خواهد بود یک چهارم محرک لایحه “نگاه ما به دولت جبران بیکاری سیستم و مطمئن شوید که آنها قادر به رسیدگی به تعداد زیادی از مردم از دست دادن شغل خود است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de