خواه به رهبری پانل بررسی فعالیت های کسب و کار از هانتر بایدن آماده است به اجازه احضاریه به صورت فعلی و سابق مشاوران به پدرش سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که در حال حاضر presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد.

سناتور. ران جانسون که منجر سنا امنیت داخلی کمیته به دنبال شهادت از آنتونی بلینکن معاون مشاور سیاست خارجی در بایدن مبارزات انتخاباتی و معاون سابق وزیر امور خارجه, Amos Hochstein سابق فرستاده ویژه بین المللی انرژی و مقامات سابق وزارت خارجه شد ویکتوریا نولند و کاترین Novelli.

این کمیته همچنین در مصاحبه دیوید وید رئیس سابق کارکنان به وزیر امور خارجه, جان کری, با توجه به سیاسی. این احضاریه ممکن است مجاز به عنوان به زودی به عنوان روز شنبه طی این کمیته جلسه بعدی.

جمهوری خواهان که ابراز نگرانی درباره امکان فساد را به دنبال اطلاعات در مورد Burisma منابع انرژی اوکراین شرکت که شاغل هانتر بایدن در هیئت مدیره خود را در همان زمان پدرش در خدمت به عنوان معاون رئیس جمهور. دموکرات ها ادعا می کنند پرس و جو یک حزبی تلاش برای آسیب سالمند بایدن در انتخابات چشم انداز.

پرس و جو به ثمر اطراف استیضاح تحقیقات به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

دموکرات ها را متهم به تهمت های نادرست اعمال فشار و کیف در سال گذشته به اعلام تحقیقات به Bidens و دیگران در حالی که اعمال نفوذ نزدیک به 400 میلیون دلار در کمک های نظامی و کاخ سفید نشست. یک whistleblower شکایت که نگرانی در مورد تهمت فشار دادن رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky برای بررسی اینکه آیا سالمند بایدن استفاده نادرست از موقعیت خود به عنوان معاون رئیس جمهور به فشار اوکراین به آتش بالا دادستان برای محافظت از پسرش است از رسیدگی به Burisma منجر به استیضاح تحقیقات توسط حزب دموکرات کنترل می شود ،

تهمت بود استیضاح توسط مجلس در دو اوکراین مربوط به اتهامات بود اما تبرئه شد در ماه فوریه توسط GOP-led سنا.

سنا امنیت داخلی کمیته subpoenaed ستاره آبی, استراتژی های دموکراتیک روابط عمومی شرکت که به نمایندگی Burisma منابع به عنوان بخشی از تحقیقات خود را در ماه مه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de