تیاو در مجلس سنا این هفته آماده است به تصویب یک قطعنامه که در حد رئیس جمهور تهمت توانایی به استفاده از نیروی نظامی علیه ایران که در آن یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین در اوایل این سال کشته شدن اوباما و موجب حملات موشکی تلافی جویانه در برابر ایالات متحده در عراق.

اندازه گیری اسپانسر شده از طرف سناتور. Tim Kaine, یک دموکرات ویرجینیا دارای چهار جمهوری خواه همکاری حامیان مالی که همراه با تمام دموکرات ها را فراهم 51 رای مورد نیاز برای تصویب این قطعنامه است.

قطعنامه “هدایت رئیس جمهور به خاتمه استفاده از ایالات متحده آمریکا نیروهای مسلح برای جنگ علیه جمهوری اسلامی ایران و یا هر بخشی از آن را دولت و یا نظامی مگر اینکه به صراحت مجاز توسط یک اعلام جنگ و یا خاص مجوز برای استفاده از نیروی نظامی علیه ایران است.”

سناتور. میچ مک کانل یک کنتاکی از حزب جمهوری خواه خواسته جمهوری خواهان برای رای دادن در برابر این لایحه است.

اما ایران با سنسور. رند پل از کنتاکی سوزان کالینز از مین تاد جوان از ایندیانا و مایک لی از یوتا متعهد شده اند حمایت خود را.

سنا آغاز خواهد شد بحث قطعنامه روز چهارشنبه اما نمی خواهد بر روی آن رای تا شنبه رهبر اقلیت سنا چاک شومر نیویورک دموکرات روز سه شنبه گفت.

شومر گفت: آمریکا و چهار دموکرات نامزد ریاست جمهوری — الیزابت وارن ماساچوست برنی ساندرز از ورمونت ctq از مینه سوتا و مایکل بنت کلرادو — خواهد شد در حال حاضر در مجلس سنا به رای دادن به نفع این قطعنامه است.

اندازه گیری چهره شانس کمی برای تصویب به دلیل تهمت را وتو کند و نه اتاق است که دو سوم فمن نیاز به نادیده گرفتن حق وتو است.

خانه گذشت اندازه گیری مشابه در ماه گذشته اما از آن است که nonbinding.

بحث در جنگ قدرت می آید بیش از یک ماه پس از ارتش آمریکا با استفاده از یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین برای کشتن ژنرال ایرانی قاسم سلیمانی تروریست مسئول مرگ صدها نفر از سربازان آمریکایی.

دموکرات ها در ابتدا با انتقاد از این حمله که به کشته شدن سلیمانی به عنوان مخاطره آمیز و غیر قابل توجیه.

ایران انتقام روز بعد با حملات موشکی علیه آمریکا یک پایگاه هوایی در عراق در ژانویه. 8 اما هیچ اصلی خصومت را توسعه داده اند که از آن به عنوان برخی از نمایندگان مجلس بود و می ترسید.

قانونگذاران با این وجود می خواهید برای ارسال یک پیام به رئیس جمهور که تنها کنگره می تواند اجازه یک جنگ دیابت کریس مورفی, کانکتیکات, حزب دموکرات گفت: واشنگتن آزما.

“این فقط مهم آن را روشن است که رئیس جمهور ندارد قدرت را در این کشور به جنگ بدون مجوز کنگره,” مورفی گفت. “به نظر می رسد گیج کننده rationals که چرا آنها در زمان اعتصاب در برابر سلیمانی و من فکر می کنم این واقعا برای ما مهم است برای تنظیم یک خط در شن و ماسه مورد که دارای قدرت اعلام جنگ است.”

مک کانل در یک طبقه سخنرانی این هفته هشدار داد سناتورها قطعنامه خواهد ارسال پیام اشتباه به امریکا دشمنان زیر مغلوب ساختن پیشی جستن موفق حذف از بالا تروریستی در منطقه است.

“همانطور که ما با موفقیت فرستاده ایران این سیگنال قوی از قدرت ما و عزم نافذ و دست و پا چلفتی جنگ قدرت وضوح خواهد کراوات دست خود ما” مک کانل گفت. “با چین و روسیه تماشای این واقعا یک ایده خوب را به نشان می دهد که ما در حال حاضر به اجازه متوسط قدرت مانند ایران ما فشار در اطراف ؟ این خود می داند و خود محدودیت خواهد بود معادل به ربودن شکست از آرواره های پیروزی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su