سناتور. کریس مورفی از دولت خواسته دفتر پاسخگویی به نقد رئیس جمهور تهمت استفاده از اقتدار خود را به طبقه بندی اسناد و مدارک ادعا فرمانده کل قوا آزار خود قدرت سیاسی به این معنی است.

کانکتیکات دموکرات ارسال گائو درخواست خود را در روز پنج شنبه با توجه به سیاسیبا استناد به نامه ای از معاون رئیس جمهور مایک پنس مشاور جنیفر ویلیامز که پنس را طبقه بندی شده در خانه را استیضاح بررسی است.

“وجود دارد مطلقا هیچ چیزی در این سند است که باید طبقه بندی شده اند” مورفی گفت. “این تنها طبقه بندی شده به دلیل آن بود که از نظر سیاسی مضر به رئیس جمهور در وسط یک استیضاح اقدام و شما مجاز به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده برای حفظ اطلاعات از مردم تنها به دلیل آن را به شما صدمه دیده است سیاسی.”

مورفی نیز به دنبال اطلاعات در مورد اینکه آیا اعضای کنگره می تواند چالش که آیا سند باید طبقه بندی شده یا نه.

“در حال حاضر تنها چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که تنزل رتبه دادن آن خودمان را که من انجام نمی فکر می کنم یک راه حل” او گفت: “اما اگر این بهتر نیست پس از آن من فکر می کنم ما نیاز به فکر می کنم در مورد فرایندهای است که توسط یک شخص ثالث می تواند در وزن و تصمیم به unclassify چیزی که فقط سیاسی و خجالت است.”

ویلیامز به او نامه ای به خانه کمیته اطلاعات به عنوان بخشی از شهادت او. نامه مربوط به جولای 25 تلفن تماس مغلوب ساختن پیشی جستن به حال با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky که ویلیامز به عنوان “غیر معمول” و “نامناسب است.” یک whistleblower شکایت در مورد آن گفتگو که در آن تهمت فشرده Zelensky به بررسی رقبای سیاسی خود بود و انگیزه ای برای استیضاح.

نامه تبدیل شده بود به مجلس سنا به عنوان بخشی از اتاق بالایی را محاکمه بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح. رئیس دیوان عالی عدالت جان رابرتز را تکذیب کرد اعتراف نامه ای به دادگاه به عنوان مدرک.

آمریکا شکایت آشکارا در سنا محاکمه بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح که این نامه را شامل نمی شود هر گونه اطلاعات حساس بود و نیازی به طبقه بندی می شود. دموکرات ها را متهم کرد کاخ سفید از تلاش برای پنهان کردن از لحاظ سیاسی آسیب رساندن اطلاعات است. مغلوب ساختن پیشی جستن شد تبرئه دو اتهام در یکشنبه یک هفته پس از آن گزارش شد ویلیامز ترک نقش خود را در کاخ سفید دو ماه پیش از خروج برنامه ریزی شده خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im