سنا دموکرات نگران بایدن کمپین پیام تحت الشعاع قرار گرفتن در coronavirus بحران

پیشرو در سنا دموکرات نگران است حزب خود را presumptive نامزد سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در حال تبدیل شدن به یک چاره اندیشی موقت میان توجه lavished در coronavirus بحران در رئیس جمهور تهمت و دموکراتیک رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو.

“آن را از روی حیله و تزویر خاک. ما در میان یک ملی اضطراری است. و البته معاون رئیس جمهور بایدن در دفتر در این لحظه. او نه میخ نامزدی اگر چه به نظر می رسد او را” اقلیت سنا, شلاق زدن, دیک دوربین از ایالت ایلینوی گفت: واشنگتن آزما. “و او را مراقب باشید که او نمی inject سیاست به این بحث ملی در مورد سلامت عمومی است.”

در تلاش برای توان بخشی از مکالمه ملی است که مربوط به COVID-19 ویروس بحران بایدن راه اندازی یک استودیو تلویزیون کامل با یک تریبون در دلاور اقامت زیرزمین برای برقراری ارتباط با شبکه تلویزیون کابلی مخاطبان است. اما پیام خود شده است که اغلب تحت الشعاع قرار تهمت روزانه جلسات مطبوعاتی خود در کاخ سفید Coronavirus نیروی کار یا کومو را در جلسات مطبوعاتی در آلبانی.

دیوید اکسلراد دموکراتیک مبارزات انتخاباتی مشاور کمک کرد که اجرای باراک اوباما در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در سال 2008 هر چند به گفته واشنگتن پست که بایدن در تلاش خود را به نظر می رسد ریاست جمهوری در این زمان کار نمی شد.

“من به برخی از همدردی [بایدن] از آنجا که آن را یک چیز سخت. او هیچ رسمی مسئولیت. شما نمی توانید بیرون بروید. شما نمی توانید وقایع است. این سخت است” اکسلراد گفت: بعد اضافه میکند: “اما من فکر می کنم وجود دارد چیزهایی که او می تواند انجام دهد. شما می توانید چیزهایی که جالب تر از دادن ضعیف تولید شبه سخنرانی ریاست جمهوری.”

Durbin گفت: برخی از بایدن را overshadowing اجتناب ناپذیر است.

“اجازه دهید صادقانه [کومو] توسط فرماندار یکی از ما بزرگتر متحده است. متاسفانه دولت رنج می برند بیشتر از زمانی که آن را می آید به این بحران بهداشت عمومی. او بیان و ترس به نظر می رسد در دوربین برای هر روز از ساعت” Durbin گفت. “من فکر می کنم او قطاری از رسانه مورد توجه است. آنها او را در امریکا فرماندار. من اتفاق می افتد به فکر دیگران وجود دارد در حال اجرا برای این عنوان اما او قطعا نشان واقعی رهبری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>