سناتور. John Kennedy: ‘ساخت fallout پناهگاه’ اگر جو بایدن انتخاب

سناتور. جان کندی ادعا کرد که مردم در سراسر کشور در حال رفتن به نیاز به یک خرید اینترنتی سرپناه اگر جو بایدن است که رئیس جمهور منتخب در ماه نوامبر.

لوئیزیانا جمهوری گفت: فردا نیوز, میزبان, Sean Hannity روز دوشنبه که presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری سیاست خارجی بیش از حد ضعیف است و قرار دادن شهروندان در معرض خطر حملات در آینده است.

“خوب, معاون رییس جمهور می گوید که او تبدیل خواهد شد و آمریکا و” کندی گفت. “او خواهد شد و مردم آمریکا خواهد پرداخت مهیب قیمت. خود را در سیاست خارجی است, در آغوش گرفتن و گرم کاکائو برای امریکا دشمنان است. اگر او را انتخاب توصیه من به شما این است: ساخت یک خرید اینترنتی پناهگاه است.”

“ساخت یک خرید اینترنتی پناهگاه. شما به آن نیاز دارید. ضعف دعوت گرگ,” او اضافه شده است.

کندی همچنین حمله بایدن را در سیاست داخلی و ادعا کرد که معاون سابق رئیس جمهور می خواهد مالیات دهندگان به “تسلیم شدن پول ما و آزادی ما هر بیت از آن به واشنگتن” و اضافه کرد “اگر شما می خواهید 52 هفته از تعطیلات سال رای برای او به دلیل رفتن به ورشکسته کارفرمای خود.”

“در اینجا چیزی است که او می گوید ما به افراد جوان:” پایان مدرسه کار و کار سخت است. بنابراین من معاون رئیس جمهور بایدن می تواند پول شما به دست آورده به کسی که نمی کند.’ و در نهایت من فکر می کنم او خواهد eviscerate ما سیستم تحویل مراقبت های بهداشتی. من مطمئن هستم او خواهد گفت: “اگر شما مانند بهداشت و درمان خود را, شما می توانید آن را نگه دارید.’ اما دیده ایم که فیلم قبل از” کندی گفت.

این سناتور همچنین خطاب به سربازان ارتش در تفنگ خشونت های صورت گرفته در چندین ایالت در طول چند هفته گذشته. سناتور ادعا کرد که بایدن و باراک اوباما رئیس جمهور تا به حال فرصت برای رسیدگی به مشکلات نژادی و نابرابری و جرم و جنایت در شهرهای ایالات متحده اما موفق به انجام این کار.

“چرا آنها رسیدگی به مشکلات درونی ما شهرستانها ؟ منظورم شیکاگو در حال حاضر بزرگترین, هوای آزاد, تیراندازی در آمریکا است. و دیگر شهرستانها زیر است. آن را ناشی از کوروناویروس. آن را ناشی از نژاد پرستی. آن را ناشی از نیهیلیسم” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *