فتنه قانون سوء استفاده می خواهید سریع محاکمه: شاخص بهای مصرف کننده رهبر Kanhaiya کومار

Kanhaiya کومار گفت: اتهام او قربانی یک انتقام گیری سیاسی در برابر او و به دنبال پیوند آن با بیهار مجمع انتخابات است.

سابق JNU و CPI رهبر Kanhaiya Kumar دهکدهای سوال زمان دولت دهلی نو را با سر اشاره کردن به پلیس به تعقیب او در ارتباط با چهار سال از فتنه مورد. کومار اتهام او قربانی یک انتقام گیری سیاسی در برابر او و به دنبال پیوند آن با بیهار مجمع انتخابات است.

او گفت که تصمیم می آید فقط چند ماه پیش از انتخابات مجلس در بیهار و خواستار محاکمه سریع.

اخبار مرتبط

“شارژ-ورق واصل شد برای اولین بار زمانی که من در مورد به انتخابات و شرکت در انتخابات برگزار می شود در بیهار دوباره. وجود دارد NDA دولت در بیهار دولت با تصویب یک قطعنامه در مجمع برابر NRC-NPR,” او گفت:.

سابق JNUSU جمهور گفت: این موضوع به تعویق افتاد عمدا و ادعا کرد که فتنه قانون بود که توسط سوء استفاده دولت برای ساکت کردن منتقدان.

“روشن است که این موضوع ایجاد شد و با تاخیر سیاسی بهره مند شوند. من می خواهم یک محاکمه سریع در یک مسیر دادگاه به طوری که کل کشور می شود به می دانم که چگونه یک قانون مانند فتنه در حال سوء استفاده” کومار یکی از بگوسری گفت.

پلیس دهلی به حال در سال گذشته در زمینه اتهام ورق در یک دادگاه شهر در برابر Kanhaiya کومار و دیگران. پلیس گفت که او رهبری یک جریان و پشتیبانی فتنه شعار در یک رویداد در مارس 2016. آن را نیز به اتهام سابق JNU دانش آموزان و عمر و خالد و Anirban باتاچاریا با فریاد ضد هند شعارها در طول این رویداد به مناسبت حلق آویز مجلس-حمله متفکر افضل گورو.

دادستان تحریم اعطا شد نزدیک به یک سال پس از یک دادگاه شهر خواسته AAP دولت را به تصمیم گیری. در آن زمان. AAP کرده و سپس به دادگاه گفت که پلیس تا به حال در زمینه اتهام ورق در سال 2016 حادثه در یک “راز و شتابزده صورت” بدون اخذ تایید مرجع صالح.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im