راز ضبط قطاری بالا جمهوریخواه ارائه هشدار در مورد شدید coronavirus عواقب

جمهوری خواه ایالت ریچارد با مته سوراخ کردن رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا تحویل داده شده به جمع آوری شگفت انگیز هشدار در مورد کوروناویروس هفته قبل از دولت همسان مبرم تن در آن پیام در مورد این بیماری همه گیر.

شرکت کنندگان از Tar Heel دایره ناهار مخفیانه ضبط شده از سخنان و به ضبط به رادیو عمومی ملی. به شرکت کنندگان گفت: آنها احساس خطر در مورد بورر اظهارات که پیشنهاد برخی در حزب جمهوری خواه به طور کامل درک چگونه جدی و همه گیر خواهد بود اما کاهش یافته است می گویند پس publicly.

“یکی از چیزهایی که من می توانم به شما بگویم در این مورد آن است که بسیار تهاجمی تر در انتقال آن از هر چیز ما را دیده اند در تاریخ معاصر است. آن را احتمالا بیشتر شبیه به سال 1918 همه گیر” با مته سوراخ کردن گفت.

هشدار آمد دو هفته قبل از این وزارت امور خارجه هشدار داد در برابر مسافرت های بین المللی و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممنوع مسافران اروپایی از آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی در روز جمعه این هفته گفت که مردم باید از گروه های بیش از 10 نفر به سرعت گسترش coronavirus.

“هر شرکت باید آگاه باشند از این واقعیت است که شما ممکن است مجبور به تغییر سفر خود را. ممکن است شما را به نگاه خود را کارمند و قاضی که آیا سفر آنها به اروپا ضروری است و یا اینکه آیا آن را می توان در ویدئو کنفرانس. چرا خطر است ؟ ” او گفت:.

شده اند وجود دارد در اطراف 222,643 تایید coronavirus موارد در سراسر جهان 84,506 بهبود و 9,115 مرگ و میر با توجه به آخرین مطالعه توسط دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب. در ایالات متحده وجود داشته است 9,415 موارد 106 بهبود و 150 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>