دوم سناتور جمهوری خواه را محکوم تهمت تصمیم به رفت و آمد راجر سنگ جمله

Pدر Toomey دوم شد سناتور جمهوری خواه به انتقاد از رئیس جمهور تهمت تصمیم به رفت و آمد این جمله را از دوست خود و سیاسی متحد راجر سنگ.

پنسیلوانیا جمهوری خواه گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “به وضوح حقوقی و قانون اساسی اقتدار” به اعطای سنگ بخشش, اما آن را نیز ذکر قوی خود در مخالفت با این حرکت.

“این اقتدار باید عاقلانه استفاده می شود و بسیار به ندرت توسط هر رئیس جمهور. در حالی که من درک می کنم نا امیدی با شدت ناقص روسیه-تبانی بررسی نظر من رفت و آمد راجر سنگ جمله را یک اشتباه” Toomey در بیانیه ای گفت. “او بموقع به جرم دروغ گفتن به کنگره شاهد دستکاری و مانع کنگره تحقیقات انجام شده توسط یک جمهوری خواه به رهبری کمیته.

“در اوایل این هفته دادستان کل لایحه Barr اظهار داشت: او فکر می کردم آقای سنگ را محاکمه شد و ‘عادل’ و ‘مناسب’ و حکم او دریافت کرده بود ‘،’ هر گونه اعتراض به آقای سنگ محکومیت و دادگاه باید حل و فصل از طریق انتخاباتی” سناتور اضافه شده است.

این بیانیه می آید پس از همکار خواه ایالت میت رامنی یوتا را محکوم کرد رئیس جمهور تصمیم به رفت و آمد سنگ را از جمله.

“سابقه تاریخی فساد: رئیس جمهور آمریکا رفت و آمد این جمله از یک فرد محکوم به توسط یک هیئت منصفه از دروغ گفتن به سپر که خیلی جمهور” رامنی توییتی صبح روز شنبه.

سنگ 67 ساله خود اعلام کرد “کثیف شیاد” برنامه ریزی شده بود به گزارش زندان به 40 ماه حبس در روز سه شنبه. او متهم بود به عنوان بخشی از ویژه مشاور رابرت مولر را در روسیه بررسی شد و به جرم دروغ گفتن به کنگره محققان مانع یک بررسی کنگره و تلاش برای ارعاب ممکن است کنگره شاهد.

دنبال اخبار از تخفیف سنگ گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “زندگی من را نجات داد.” چون سنگ دریافت نمی کنند یک فرد او را حفظ سابقه کیفری خود.

“او به دادگاه تجدید نظر محکومیت خود را و است که به دنبال یک محاکمه جدید. او مدعی بی گناهی خود و اعلام کرده است که او انتظار دارد به طور کامل تبرئه توسط سیستم قضایی” جمعه بیانیه ای از کاخ سفید خوانده پس از اعطای سنگ بخشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im