دوم مثبت مورد رمان Coronavirus گزارش شد در کرالا این (یکشنبه) صبح امروز مطبوعات اداره اطلاعات انتشار گفت.

این بیمار که دارای آزمایش مثبت برای این ویروس یک سفر سابقه از چین است. بیمار گفت: در شرایط با ثبات و در حال از نزدیک تحت نظارت در انزوا در یک بیمارستان است.

کرالا وزیر بهداشت KK Shailaja را کوتاه خواهد کرد newspersons در Neendakara در کشور همسایه کلم منطقه در آخرین توسعه است.

در اخبار آمد و حتی به عنوان اولین بیمار یک دانشجوی دختر از دانشگاه ووهان در چین نیز از کرالا است recuperating در انزوا بخش در دولت کالج پزشکی در تریسور.

Coronavirus: عکس از کرالا (به عنوان در شنبه 1 فوریه)

 

در ضمن Harsh Vardhan اتحادیه وزیر بهداشت و رفاه خانواده ریاست جلسه بررسی بر آمادگی برای ویروس مدیریت با افسران ارشد در روز شنبه.

کابینه وزیر نیز برگزار شد و سطح بالا را به بررسی نشست آمادگی بخش های مختلف با وزرای امور بهداشت و درمان حمل و نقل هوایی عمران, منسوجات, دارویی, DHR و اداره کل تجارت خارجی است.

همچنین بخوانید:

کابینه وزیر برگزار شد پنج جلسات بررسی است. از امروز 52,332 مسافران در 326 پروازهای نمایش شده اند. در مجموع 97 علامتی مسافران اشاره شده است برای جداسازی امکانات. حداقل 98 نمونه آزمایش شده اند که 97 یافت شده منفی بود. زودتر مورد مثبت از کرالا در حال نظارت و پایدار است.

علاوه بر این وزیر بهداشت و رفاه خانواده برگزار شد یک ویدئو کنفرانس به بررسی روند غربالگری مسافران از کشورهای مختلف است. جدا از مسافران که از چین و هنگ کنگ مسافران در پرواز های از سنگاپور و تایلند نیز جهانی به نمایش در فرودگاه از این پس.

Pradeep سینگ Kharola منشی (هواپیمایی), دولت بهداشت و درمان, دبیر فرودگاه بهداشت عمومی افسران از 21 فرودگاه همراه با نمایندگانی از اداره مهاجرت و گمرک حضور داشتند.

در ضمن 324 شهروند هندی از ووهان, چین, درباره دهلی نو توسط یک هوایی هند پرواز در روز شنبه. از این 104 شده اند قرار دارد در ITBP چاولا اردوگاه و 220 در Manesar. آنها به طور موثر نظارت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im