‘سطح دوم بررسی جدید GST ثبت نام خوش آمدید’

حرکت کالا و خدمات مالیات بخش کرالا به اتخاذ سطح دوم بررسی جدید GST ثبت نام به عنوان گزارش شده توسط BusinessLineاست بی ضرر اما حرکت قابل توجهی به پلاگین فرار از پرداخت مالیات می گوید: یک متخصص امور مالی. آن را می شود همه جذاب تر با توجه به این که کرالا اتفاق می افتد به یک لانه برای فرارهای مالیاتی می گوید: خوزه سباستین ارشد سابق دانشکده Gulati موسسه مالی و مالیات (هدیه) Thiruvanathapuram.

کرالا اختصاص 4.54 درصد از مالیات های جمع آوری شده توسط همه کشورها را با هم در طول دوره 10 ساله 1957-58 به سال 1966-67. سهم خود را اندکی افزایش یافته و به 4.64 درصد در طول 2007-08 به 2016-17. این به رغم این واقعیت است که آن را صعود کرده بود از هشتم موقعیت در سرانه هزینه های مصرف کننده در میان کشورهای بزرگ در سال 1972-73 به شماره یک در 1999-2000. “بدیهی است که یک مورد قوی برای متصل کردن نقاط ضعف در اداره مالیات سیستم” سباستین گفت BusinessLine اینجا.

انتظارات بیشتر تكذيب كرد

“وجود دارد بسیاری از انتظار است که با اجرای GST فرار از پرداخت مالیات را به پایین می آیند به شدت از آن است که آن را بر اساس سیستم مالیاتی که اجازه می دهد تا حداقل رابط بین مالیات دهندگان و مالیات مدیران” یادداشت سباستین. داوطلبانه مالیات انطباق مشخصه GST.

فرض اساسی هر نظام مالیاتی با تکیه بر مالیات داوطلبانه انطباق است که دولت با در اختیار داشتن اطلاعات مربوط به معاملات مشمول مالیات از مالیات دهندگان. ‘مطابق داوطلبانه و یا دیگری به شما خواهد شد مجبور به پیروی اغلب با مجازات” است نکته مالیاتی دولت با تکیه بر مالیات داوطلبانه انطباق.

انتظار بر این بود که مطابق فاکتور ارائه GST قانون را به فرار از پرداخت مالیات دشوار است اگر نه غیر ممکن است, سباستین گفت. فاکتور مطابق شامل ارائه چند گرداند و آن این ماده که به خرابی ایجاد شده در اولیه ماه با GST پیاده سازی.

بیش از حد بلند پروازانه یک هدف

در نهایت GST شورا به قراضه ارائه ارسال مربوطه بازده حداقل برای زمان حال. فاکتور مطابق است بسیار خواستار الزام او مشاهده شده است. همه کشورهای توسعه یافته می تواند معرفی ادم فاکتور مطابق با سیستم.

این که در یک مجموعه در کشور مانند هند آن را بیش از حد بلند پروازانه یک هدف برای رسیدن به در کوتاه مدت اجرا شود. اما این مسلما محروم مالیاتی مدیران به یک ابزار مهم برای جلوگیری از فرار از پرداخت مالیات. مالیات دهندگان بی پروا در حال حاضر با داشتن یک زمینه روز به طور کامل آگاه از این نقص.

نیاز مبرم به شناسایی جعلی و benami ثبت نام سباستین می گوید. اما تلاش برای رسیدن به این هدف باید یک عامل بازدارنده برای واقعی مردم را به ثبت نام کنید. در واقع آن است که در بهترین منافع مالیاتی مدیران است که به عنوان بسیاری از تجار و بازرگانان به عنوان ممکن است به ارمغان آورد در مالیات بر شبکه.

ثبت نام جعلی

لازم به ذکر است که تمایل به اجتناب از اخذ ثبت شده است حکومت و جعلی یا benami ثبت نام استثنا هستند. “تلاش برای ریشه کن کردن علف های هرز باید تحت هیچ شرایطی منجر به ریشه کنی گیاه خود گفت:” سباستین.

توانمند سازی افسران با قدرت اختیاری برای تعیین اینکه آیا یک ثبت واقعی است یا benami ممکن است باز کردن راه برای آزار و اذیت و فساد است. “بهتر است به وضع معیارهای عینی برای شناسایی benami یا جعلی ثبت نام. یک راه بهتر خواهد بود به بازدید از کسانی که ثبت نام که در مورد این بخش شرکت داده ها و شواهد به شک واجد fides از ثبت.”

برای این منظور در این بخش به منظور توسعه یک سیستم اطلاعات مستقل از جزئیات ارائه شده توسط ثبت نام. در اینجا این است که نهادهای مانند هدیه می تواند نقش سازنده یادداشت سباستین. محققان با سالها تجربه در اینجا می تواند طناب را در به منظور توسعه یک سیستم اطلاعات.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *