دوم مذاکرات مجلس خود قرنطينه پس از مدت زمان طولانی با کروناویروس بیمار

Rep. پل Gosar صرف مدت زمان طولانی با یک محافظه کار عمل سیاسی شرکت کنندگان کنفرانس که بعد از آزمایش مثبت برای coronavirus و او در حال برداشتن گام برای جلوگیری از امکان گسترش این بیماری است.

آریزونا جمهوری خواه اعلام کرد که یکشنبه شب که او و سه نفر از اعضای ارشد خود را از کارکنان خود خواهد بود self-قرنطینه برای چهارده روز.

“من مطلع شده است که در طول CPAC کنفرانس اعضای کارکنان من و تو به یک فرد است که پس از آزمایش و بستری برای COVID-19. من با فردی برای مدت زمان طولانی و ما دست تکان داد و چند بار” او در بیانیه ای گفت.

Gosar در ادامه به توضیح است که نه او و نه اعضای کارکنان خود را که آنها نیز در معرض نمایش هستند علائم اما او اضافه کرد که او باقی خواهد ماند در آریزونا خانه تا دوره قرنطینه است. Gosar همچنین گفت: دفتر خود در واشنگتن, دی سی, بسته خواهد شد برای این هفته است.

کنگره دوم تبدیل شد شناخته شده عضو کنگره برای آمدن به تماس با حامل ویروس. تگزاس بهداشت ، تد کروز به حال مختصری ارز با قربانی است که به طول انجامید “کمتر از یک دقیقه” و نیز خود قرنطینه خود را با وجود داشتن “هیچ زمان علائم است.”

مت Schlapp رئیس محافظه کار آمریکا, اتحادیه اروپا نیز گفت: او یک تعامل با کسی که آزمایش مثبت برای کوروناویروس. او بر روی صحنه ظاهر شد و با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پایانی این کنفرانس را تکان داد و دست خود را, اما او بعدها گفت: آلوده کنندگان حضور نداشت کنفرانس روز مغلوب ساختن پیشی جستن به اظهارات.

Coronavirus آلوده بیش از 100 ، 000 در سطح جهان است و منجر به بیش از 3,400 مرگ و میر با بیش از یک دوجین اتفاق می افتد در ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im