دوم شعله ور از COVID-19 در پکن می تواند “بسیار شدید”: مقامات

با توجه به یک شهر پکن رسمی coronavirus دوم flare-up در چین “بسیار شدید” به عنوان پایتخت گزارش شده 27 مورد جدید از COVID-19. جدید گروه شتاب ردیابی-و-تست برنامه در پکن گزارش Agence France Presse.

چین کشوری است که تا به حال شاهد ظهور این ویروس در ماه دسامبر گذشته است و در حال حاضر شاهد آن چرا تولید نسل در وسیع Xinfadi عمده فروشی مواد غذایی در بازار سرمایه است.

این موارد جدید در نظر گرفته شده اند شمارش به 106 ظرف پنج روز در پکن به مقامات با عجله به تحمیل یک مستند در تقریبا 30 جوامع در شهرستان تست شده و ده ها هزار نفر از مردم است.

“وضعیت اپیدمی در پایتخت بسیار شدید” شهر پکن سخنگوی زو Hejian هشدار داد در یک کنفرانس مطبوعاتی به عنوان ذکر شده در این گزارش AFP.

سازمان بهداشت جهانی در حال حاضر به ابراز نگرانی در مورد خوشه انتقال o ویروس با اشاره به پکن اندازه و اتصال.

مقامات در پایتخت گفته اند که آنها را تست غرفه صاحبان و مدیران در تمام شهر را در بازار مواد غذایی و رستوران ها و دولت های اغذیه فروشی, طبق گزارش AFP.

پکن coronavirus تست ظرفیت گسترش یافته است که 90,000 یک روز, با توجه به رسمی چین خبرگزاری تابناک.

در روز سه شنبه پایتخت حمل و نقل کمیسیون ممنوع تاکسی و سواری-نقطه خدمات از رانندگی در خارج از شهر شین هوا گزارش داد در حرکت دیگری را امتحان کنید و شامل شیوع جدید.

همه داخل سالن های ورزشی و اماکن تفریحی در پکن بسته شد در روز دوشنبه. دیگر شهرستانها در چین نگهداری می شود که آنها را قرنطینه افراد پس از رسیدن از پکن است.

ملی کمیسیون بهداشت نیز گزارش داد چهار عفونت داخلی در استان هبی که در اطراف پکن و یک مورد گزارش شده در جنوب غربی استان سیچوان در ارتباط بود به پکن خوشه.

مقامات همچنین مسابقه برای ردیابی افراد از پکن که در حال سفر به دیگر نقاط چین و کسانی که برای بازدید از سرمایه تشویق شده اند به گرفتن تست شده است.

پکن سخنگوی زو گفت: “در معرض خطر افرادی که چپ پکن باید به اطلاع مقامات محلی بلافاصله.”

مقامات شهر پکن روز سه شنبه گفت که آنها را ضد عفونی 276 بازارهای کشاورزی بسته 11 بازارها و ضد عفونی بیش از 33 ، 000 مواد غذایی و آشامیدنی کسب و کار برای از بین بردن ویروس از جدید خوشه.

مقامات مطرح کرده بود نگرانی در افزایش در تعداد موارد به احتمال زیاد اتفاق می افتد در چین به عنوان آنجا که ممکن است 30 200000 نفر بازدید کرده اند Xinfadi بازار — از سایت اصلی شیوع جدید.

بیش از 8000 نفر از کارگران شاغل در Xinfadi شده اند تست شده و فرستاده شده به نهادی امکانات قرنطینه.

چین مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: این ویروس فشار موجود در پکن شیوع یک “عمده شیوع بیماری فشار در کشورهای اروپایی”.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *