دوم گسترش Madhya Pradesh کابینه به زودی می گوید سانتی متر Shivraj سینگ Chouhan

دوم گسترش Madhya Pradesh کابینه را به زودی وزیر Shivraj سینگ Chouhan روز چهارشنبه گفت:.

اولیه ‘مینی’ گسترش کابینه گرفته شده در مارس 21 با القای پنج وزرای نزدیک به یک ماه پس از Chouhan در زمان ادای سوگند به عنوان رئیس جمهوری برای ثبت چهارمین دوره. “گسترش کابینه برگزار خواهد شد به زودی” Chouhan در بیانیه ای گفت.

او گفت: یک جلسه مهم در مورد این مسئله صورت گرفت در روز چهارشنبه بین او و دولت BJP واحد جمهور VD شارما و دولت, سازمان, دبیر کل Suhas Bhagat.

“ما تا به حال یک بحث مفصل در تمام جنبه های. در حال حاضر دور دیگری از مذاکرات برگزار خواهد شد در دهلی نو و به زودی کابینه را گسترش داد” Chouhan گفت.

هر چند از آن شده است تقریبا دو ماه پس از کابینه شد و گسترش Covid-19 بحران و Rajya سبها انتخابات برگزار شده در ژوئن 19, را با تاخیر دوم توسعه منابع گفت. Chouhan تا به حال القاء پنج وزیر از جمله Tulsi Silawat و Govind Singh Rajput که بخشی از سابق کمال نات کابینه در دولت او. سه نفر دیگر از وزرای– Narottam میشرا کمال پاتل و مینا Singh-بود نیز گرفته سوگند.

Chouhan می induct 28 بیشتر وزرا در کابینه ابراز نگرانی کرد.

بی جی پی به قدرت رسید در ماه مارس پس از Nath استعفا داد و به عنوان وزیر پس از شورش توسط حداقل دو ده MLAs کنگره که طرفه با Jyotiraditya Scindia.

منتشر شده در


24 ژوئن 2020

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *