دوم Coronavirus عفونت تنها یک استنتاج می گوید کرالا وزیر

دوم nCoronavirus مورد در کرالا صرفا یک استنتاج و دولت را در انتظار نتایج حاصل از تست دوم که انتظار می رود در شب از موسسه ملی ویروس شناسی (NIV) پونا برای تایید آن است.

آزمون برای coronavirus با استفاده از یک اسید نوکلئیک تقویت مبتنی بر روش به نام روش واکنش زنجيرهای پليمراز (PCR) و حساس تر فرم به نام real-time pcr (RT-PCR).

هشدار اشتباه زودتر

در اوایل این (یکشنبه) صبح امروز مطبوعات اداره اطلاعات آزاد از دهلی نو گفت که دومین مورد از این ویروس تا به حال تایید شده است در کرالا است. اما دولت وزیر بهداشت K. K. Shailaja گفت: دولت خواهد در انتظار یک نتیجه دوم از NIV قبل از تایید. “سپس ما را حفظ خواهد کرد آن را به عنوان یک استنتاج” او گفت: در کلم.

دلیل این است که در قبل مورد دوم نتیجه یک نمونه آزمایش شده بود منفی پس از تست های اولیه پیشنهاد کرده بود همان یک مورد تایید شده از عفونت با ویروس.

وزیر گفت: دومین بیمار بیش از حد یک دانشجوی دختر از دانشگاه ووهان در چین است. او پایدار است و تحت نظارت دقیق در انزوا بخش از دولت Medical College, Alappuzha. اولین مورد گزارش شده بود که یک دانش آموز از همان دانشگاه است که در گزارش به وضعیت با ثبات و بهبود در انزوا بخش از دولت کالج پزشکی در تریسور.

همانطور که از دیروز (سهشنبه, مارس 1) دولت تا به حال 1,793 فتح مسافران از مناطق آسیب دیده از جمله چین که 1,723 قرار داده شده است در زیر صفحه اصلی قرنطینه.

جلوگیری از توابع عمومی

این مسافران شده است به شدت توصیه می شود در برابر بیرون رفتن از حضور در توابع عمومی مانند مراسم عروسی و مجالس ترحیم و اجازه سفر تنها در صورتی که باید پس از اطلاع رسانی بموقع محلی در بخش بهداشت و درمان و مسئولان در خصوص دخالت آمبولانس تماس بگیرید.

تکرار وجود دارد که بدون نیاز به وحشت گفت: سوء ظن است که حامل در حال حاضر شناسایی و کسانی که زیر صفحه اصلی قرنطینه شده اند ممکن است در تماس با دیگران در طول سفر خود را به خانه اجازه نمی دهد که دولت برای کاهش آن گارد با توجه به تنگ شب زنده داری نصب شده در برابر گسترش ویروس.

به عنوان مثال دومین مورد مشکوک به وارد شده بود در این دولت در تاریخ 24 ژانویه و در حال توسعه علائم پس از آن و پس از آن گزارش شده به بیمارستان. خانه قرنطینه برای مسافران از چین خواهد mandatorily گسترش به 28 روز خواهد شد و نظارت در طول دوره اقامت خود را.

دولت امکانات کافی برای مقابله با چالش های در حال ظهور وزیر تاکید کرد. او درخواست عمومی برای درمان کسانی که در قرنطینه به عنوان بیگانگان و گسترش آنها همدردی آنها سزاوار است. حتی موارد مثبت می تواند درمان شود در درون دولت و به رضایت از همه نگران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر