Sean Hannity: مزایای بیمه بیکاری در coronavirus بسته امداد ‘آنژو مخاطبان من’

رادیو فردا میزبان Sean Hannity گفت: یک جنبه بحث برانگیز از 2 تریلیون دلار coronavirus امداد بسته بندی ساخت راه خود را از طریق کنگره “آنژو” مخاطبان خود را.

قبل از سنا تصویب این لایحه در اواخر شنبه شب Hannity گفته وزیر خزانه داری استیون Mnuchin که بینندگان اعتراض به گسترش مزایای بیکاری که منتقدان استدلال می کنند را تشویق مصرف مردم از نیروی کار است.

“این ایده که شما در حال رفتن برای پول بیشتر بیکار که خشم من مخاطب. که خشم من بیش از حد” گفت: Hannity, یک مغلوب ساختن پیشی جستن نجوا کن که نشان می دهد جذب میلیون ها نفر از بینندگان یک شب. “چرا نمی تواند کسی فقط باید برای نشان دادن فیش حقوقی و این که پول شما در حال رفتن به دریافت کنید؟”

Mnuchin که مذاکره از نظر این قانون با قانونگذاران در هر دو طرف راهرو گفت: “این خشم من بیش از حد” اما استدلال که وجود دارد هیچ زمان به آمده تا با یک سیستم بهتر چون مردم نیاز مالی تقویت هر چه زودتر به جای بعد.

“ساده ترین راه بود و منصفانهترین راه بود 600 دلار برای هر نفر در برخی از کشورهای خاص که ممکن است کمی بیش از حد پول است. در کشورهای دیگر این پول کمتر است. این یک سیستم کامل,” Mnuchin گفت. “اما رئیس جمهور هدف از آن به مطمئن شوید که ما پول در دست مردم. و به من گفت: شما می دانید انتظار چهار ماه برای برنامه ریزی مجدد سیستم نیست که آیا ما باشد.”

مقررات دیگر در هزینه های معامله و تخصیص بودجه برای جان اف کندی مرکز هنرهای نمایشی و بنیاد ملی برای هنر Hannity به عنوان یک دسته از “زباله” است که دموکرات ها اهرمی “در زمان اضطراری و بحران و یک بیماری همه گیر.”

پیش از آن در برنامه Sen لیندزی گراهام سرزنش مجلس نانسی پلوسی برای زبان در این لایحه که محافظه کاران استدلال می کنند را فراهم می کند برخی از کارگران پول بیشتری برای باقی می ماند در بیمه بیکاری از اگر آنها باقی ماند در که بازدارنده کار می کنند.

“این پلوسی که این پیچ تا” کارولینای جنوبی جمهوری خواه گفت. “او آمد از کالیفرنیا. ما تا به حال خیلی لعنتی معامله خوب است. و او اصرار بر اراذل و اوباش را در دستور کار لیبرال دستور کار است. و او سعی کردم به نگه داشتن کل کشور را به گروگان گرفتند.”

اصلاحیه او پشتیبانی برای تغییر و گسترش بیمه بیکاری زبان در لایحه برنده رای, اما آن را شکست خورده را به دست آورده و انتقاد از سناتور. برنی ساندرز ورمونت که گفت: حداقل دستمزد فدرال است و نه مطرح شده در یک دهه.

Mnuchin گفت: Graham است “کاملا درست” ناراحت شود.

“من می دانم که او صحبت کردن در مورد شما می دانید در دنیای ایده آل این درست. شما می دانید, آن را — تمرکز ما بر ارائه شد پول را به سرعت به آمریکا” Mnuchin گفت.

سنا به اتفاق آرا به تصویب رسید 2 تریلیون دلار coronavirus اضطراری بسته امداد اواخر روز چهارشنبه, ارسال, اندازه, به, خانه, که در آن رهبران در حال تلاش برای کشف کردن که آیا آنها می تواند پاک کردن آن را برای رئیس جمهور امضا و بدون احضار بازگشت همه قانونگذاران برای یک رول-تماس با رای دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>