آب بندی مدنی بخش در بنگلور منجر به وحشت خرید

به عنوان تازه Covid-19 موارد گزارش شده در بنگلور مدنی قدرت – Bruhat بنگلور Mahanagara Palike (BBMP) آغاز یک حرکت به طور کامل مهر و موم منطقه که در آن تازه موارد گزارش شده برای جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس.

در Covid-19 موارد جلو, Karnataka گزارش 10 مثبت جدید, موارد مصرف دولت را در مجموع شمارش به 207.

به عنوان موارد افزایش در بنگلور BBMP کمیسر BH آنیل کومار گفت: “BBMP را به طور کامل مهر و موم Bapuji نگر Ward 134 و Padarayanapura بخش 135 برای جلوگیری از گسترش Covid-19 بعد از پنج تازه موارد مثبت گزارش شد. شروع در حال حاضر BBMP برنامه ریزی شده است برای تامین تمامی ملزومات برای ساکنان & ممنوع فضایی جنبش است.”

به عنوان کانال های تلویزیون پخش اخبار زندگی مردم در شرق و چند بخش از حومه غربی با عجله به خرید وحشت منجر به کمبود.

بعد دوباره BBMP کمیسر بیرون آمد و به اطمینان مردم و در توئیتر خود نوشت: “شهروندان گرامی من درخواست تجدید نظر به همه شما را به وحشت و برو به خرید ملزومات است. مهر و موم کردن سفارشات تنها در بخش 134 Bapuji نگر & Ward 135 Padarayanapura با توجه به تازه و موارد شامل گسترش #Covid19. اصرار تلویزیون اخبار کانال به گزارش حقایق و نه حدس و گمان.”

بنگلور شهر کمیسر پلیس Bhaskar رائو نیز در توئیتر خود نوشت: “شایعات و اخبار جعلی شناور در اطراف از مهر و موم کردن در بنگلور شهر و ایجاد وحشت. عزیزترین شهروندان وجود دارد هیچ چیز مانند است که به عنوان در حال حاضر. لطفا آرام باشید.”

34 ترشحات

تا تاریخ, Karnataka است و در مجموع 207 تایید Covid-19 موارد مثبت که شامل شش کشته و 34 ترشحات. از باقی مانده 167 موارد 163 Covid-19 مثبت بیماران (از جمله 1 زن) در انزوا تعیین شده در بیمارستان ها پایدار هستند و چهار در ICU.

Covid-19 مورد مربوط به مردم که با حضور Tablighi Jamaat جماعت در Nizamuddin مرکز مسجد در دهلی نو همچنان به افزایش است.

منطقه عاقلانه موارد به شرح زیر است: بنگلور – 71 تعداد موارد تایید شده (درمان یا ترشحات 17 مورد) یکی مرگ میسور – 42, Dakshina کانادا – 12 (5 مرخص), Uttara کانادا – 9, Chikkaballapura – 9, Kalaburgi – 10, (2 درمان) دو مرگ Ballari – 6, Davangere – 3 (مرخص 3), Udupi – 3, Dharwad – 2, Kodagu یک (مرخص یک) Tumukuru یک (یک مرگ) بیدر – 10, Bagalkote – 8 (یک مرگ) Belagavi – 10 و بنگلور روستایی – 4, گدگ – یک و مندیا و پنج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de