دریا خواستار سیاستگذاران اجازه می دهد تا صادرات کلزا/روغن خردل به صورت فله

This condition on rapeseed oil/mustard oil is very detrimental to its trade in the international market. (Representative image)این وضعیت در روغن کلزا/روغن خردل بسیار مضر به آن تجارت در بازار بین المللی است. (تصویر نماینده)

حلال استخراج انجمن هند (دریا) با نزدیک شدن به اتحادیه و وزارت تجارت و صنعت به دنبال مجوز برای صادرات کلزا/روغن خردل به صورت عمده به حمایت از دانه خردل قیمت در بازار داخلی است.

Atul Chaturvedi, رئيس جمهور, دریا اشاره کرد که در روغن های گیاهی بخش تنها کلزا و روغن/روغن خردل است در معرض این بیماری از حداکثر اندازه بسته از 5 کیلوگرم برای صادرات است. “سایر روغن های گیاهی مجاز به توان آزادانه صادر صرف نظر از اندازه بسته. این وضعیت در روغن کلزا/روغن خردل بسیار مضر به آن تجارت در بازار بین المللی است. آن را نیز تحت تاثیر خود قرار مزرعه قیمت کلزا/دانه خردل و در نتیجه کاهش درآمد بالقوه کلزا/دانه خردل کشاورزان,” او گفت:.

اخبار مرتبط

“ممکن است اشاره کرد, این سال که طبق اعلام وزارت جهاد کشاورزی این کشور خواهد بود برداشت یک رکورد کلزا/خردل محصول به لحن حدود 93 لاخ تن است که فشار فوق العاده ای را در قیمت دانه خردل و کشاورزان در حال حاضر متوجه تومان 3,900-4000 در هر quintal (اساس 42 درصد نفت) در برابر MSP تومان 4,425 هر quintal. این ممکن است بیشتر به تومان 3,400-3,500 هر quintal با ورود فشار پست هولی” او مشاهده شده در نمایندگی به وزارت.

با توجه به Chaturvedi به افزایش قیمت کلزا/خردل در بازار داخلی و به منظور حمایت از کشاورزان و وزارت بازرگانی باید در نظر لغو وضعیت 5 کیلوگرم اندازه بسته و MEP برای صادرات کلزا/روغن خردل. صادرات روغن خردل به صورت فله ممکن است در مقدار زیادی اما آن را قطعا تحت تاثیر احساسات بازار و حمایت از این سطح قیمت ،

علاوه بر این, کشاورزی, صادرات, سیاست 2019 با هدف حذف همه زودتر محدودیت های صادرات در تمام محصولات کشاورزی. با در نظر گرفتن تمام موارد فوق ما درخواست وزارت بازرگانی و به مهربانی در نظر بگیرید برای مجوز صادرات کلزا و روغن / روغن خردل به صورت فله و بدون هیچ گونه محدودیت از بسته اندازه و MEP در خط با سایر روغن های خوراکی, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im