دریا به دنبال nod از مرکز به طور مستقیم به خرید دانه های روغنی از کشاورزان

The association has urged the ministry to permit oilseed crushers or processors to buy directly from farmers by relaxing/ exempting APMC rules. انجمن خواسته است تا وزارت به مجوز دستگاه های سنگ شکن دانه روغنی یا پردازنده برای خرید به طور مستقیم از کشاورزان توسط آرامش بخش/ معافیت APMC قوانین. (تصویر نماینده)

حلال استخراج انجمن هند (دریا) نوشته شده به وزارت کشاورزی و کشاورز رفاه به دنبال کسب اجازه برای خرید مستقیم از دانه های روغنی از کشاورزان است.

در یک نمایندگی به وزارت, Atul Chaturvedi, رئيس جمهور از دریا گفت: که انواع دانه های روغنی از محصولات زراعی از جمله کلزا/خردل بادام زمینی و کنجد آماده برداشت می شود و یا محصول برداشت شده و کشاورزان مشتاق به آنها را به فروش برساند. اما متاسفانه mandis عامل به عنوان مزایده/ جمع زیادی از مردم باعث یک چالش اجتماعی را حفظ فاصله.

اخبار مرتبط

انجمن خواسته است تا وزارت به مجوز دستگاه های سنگ شکن دانه روغنی یا پردازنده برای خرید به طور مستقیم از کشاورزان توسط آرامش بخش/ معافیت APMC قوانین. این کمک خواهد کرد که کشاورزان به بازار تولید و در همان زمان صنعت را دریافت مواد اولیه یعنی دانه های روغنی در نتیجه حفظ زنجیره تامین روغن خوراکی به مصرف کنندگان است. این نیز کمک به خلاص شدن از تماس های متعدد و کمک در حفظ اجتماعی فاصله.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>