شومر صحبت می کند با ‘قهرمان’ هوش بازرس کل از کار اخراج شده توسط تهمت

یک روز پس از او به طور ناگهانی از کار اخراج شده توسط رئیس جمهور تهمت خروجی هوش جامعه بازرس کل مایکل اتکینسون صحبت در گوشی با اقلیت سنا چاک شومر.

نیویورک از حزب دموکرات گفت: شنبه شب که او گفت: مستقل ناظر که مدافعان ترس برداشته شد به حل و فصل نمره ناشی از استیضاح قصههای او یاد می شود به عنوان یک “قهرمان”.

“من به صحبت کرد بازرس کل مایکل اتکینسون امشب او را برای خدمات خود را و به او گفتم که تاریخ را به یاد داشته باشید او را به عنوان یک قهرمان و کسانی که انتقام در برابر او به عنوان اراذل” شومر توییتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به اطلاع کنگره اواخر جمعه او اعمال قدرت خود را به حذف اتکینسون از بازرس کل نقش موثر در 30 روز, چرا که او “دیگر” تا به حال کمال اعتماد به نفس در او. رئیس جمهور گفت که ارائه یک جایگزین “که به من اعتماد به نفس کامل و که مطابق با شرایط مناسب” در تاریخ بعد.

دفتر مدیر اطلاعات ملی بعد اعلام کرد توماس Monheim حرفه ای, هوش حرفه ای و سرهنگ بازنشسته از نیروی هوایی ایالات متحده ذخایر در نظر گرفتن نقش.

مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه بینش بیشتر به ترس خود را با اتکینسون در کاخ سفید Coronavirus نیروی کار جلسه توجیهی در روز شنبه. “من فکر کردم او وحشتناک کار — کاملا وحشتناک است. او در زمان whistleblower گزارش که تبدیل به یک گزارش جعلی. آن جعلی است. این کاملا اشتباه است,” او گفت:.

در سال گذشته اتکینسون مشخص whistleblower شکایت از یک تحلیلگر سازمان سیا در مورد یک تماس تلفنی مغلوب ساختن پیشی جستن به حال با رئيس جمهور اوکراین مربوط به CrowdStrike تئوری توطئه و تلاش به اوکراین بررسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به “فوری” و “معتبر.” بازرس کل فرستاده شکایت سپس اقدام مدیر اطلاعات ملی جوزف مگوایر که انجام نمی دهد اتکینسون اجازه به اشتراک گذاری آن با کنگره به دنبال راهنمایی از کاخ سفید و وزارت دادگستری اما اجازه نداد او را به اطلاع آنها از وجود آن است.

بررسی گرفت و رئیس جمهور به استیضاح توسط مجلس در ماه دسامبر به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است. او تبرئه شد در هر دو مقاله از استیضاح توسط مجلس سنا پس از محاکمه در ماه فوریه است.

دو هفته قبل از او از کار اخراج شد, اتکینسون با ارسال نامه ای به شومر که در آن او گفت: از شش ماه گذشته بوده است “سوزاننده زمان برای خبرچین” و انتقاد از مقامات دولتی که قادر به محافظت از این افراد هنگامی که “ریسک بالاترین.” این نامه به دست آمده توسط سیاسی در آمد و در پاسخ به شومر رسیدن در مورد درمان سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman بود که خارج از شورای امنیت ملی پس از شهادت در برابر رئیس جمهور در استیضاح بررسی است.

“ما تا به حال یک سنت بزرگ در آمریکا است که میهن پرستان حقیقت را به قدرت. آنها آنها را به حقیقت و امریکا شده است یک ملت از حقیقت است. این رئیس جمهور تبدیل شده است که در داخل و خارج. هنگامی که شما به او بگویید که حقیقت او آتش شما” شومر گفت: در MSNBC در روز شنبه.

“آن است که آیا آقای اتکینسون یا کاپیتان این هواپیما حامل چند روز پیش سرهنگ Vindman و بسیاری دیگر. و اجازه دهید من فقط می گویند از نظر ما سازمان های اطلاعاتی آنها نمی ساختن فیلم در مورد آنها راه آنها در مورد زنان و مردان در نیروهای مسلح ما به دلیل آنچه آنها انجام شده است ، آنها جان خود را به خطر و انجام این کار بسیار به نگه داشتن امریکا امن است. و سیاسی آن و فقط می گویند که کسی که حفاظت از که آژانس به عنوان Adkinson آیا باید به دلیل اخراج او گفت: حقیقت این یک صفحه تاریک در تاریخ آمریکا,” او اضافه شده

وقتی پرسید چه بیشتر کنگره می توانید انجام دهید برای محافظت از افرادی که همکاری در استیضاح روند شومر گفت: “ما در حال تلاش ما بهترین است. این خانه بیش از سنا چرا که ما در اقلیت است. اما من می دانم که آنها در حال تلاش خود را برای حفاظت از آنها.”

سناتور. چاک Grassley یک جمهوری خواه آیوا است که یک رهبر در سنا Whistleblower حفاظت حزبی خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارائه بیش از یک توضیح در مورد حذف اتکینسون که در مرخصی اداری تا او شلیک می شود رسمی در ماه آینده.

“کنگره شده است شفاف که نوشته شده است دلیل باید با توجه به زمانی که IGs حذف می شوند برای عدم اعتماد به نفس. جزئیات بیشتر مورد نیاز از سوی دولت” آیووا جمهوری خواه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im