استاد حقوق دانشگاه هاروارد Alan Dershowitz ناودان دموکرات کنگره در پی رئیس جمهور تهمت را تبرئه در دو استیضاح اتهامات توسط سنا.

در طول پنج شنبه مصاحبه در گربه میزگرد با جان Catsimatidis, Dershowitz اعلام کرد همه آمریکایی ها به عنوان فاتحان مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه متهم دموکراتیک رهبری سوء استفاده از قانون اساسی است.

“این هفته یک هفته خوب برای قانون اساسی ایالات متحده آمریکا,” او گفت:. “قانون اساسی به دست آورد. افرادی که سعی در سوء استفاده از قانون اساسی در سمت دموکراتیک از مجلس نمایندگان و سنا از دست داد.”

Dershowitz یکی از اعضای کلیدی از رئیس جمهور را استیضاح دفاع تیم گفت: دموکرات نیویورک ایالت چاک شومر عمدا و خطرناکی mischaracterized خود را از قانون اساسی دفاع از رئیس جمهور.

“او فکر می کند که من مخالف استیضاح از ریچارد نیکسون … من به شدت به نفع استیضاح از ریچارد نیکسون. اما او و همکارانش کردم و با هم از آنجا که من در مجلس سنا سخنرانی موثر بوده است و آن را متقاعد برخی سناتورها و شومر فقط تصمیم در مورد آن دروغ است.”

Dershowitz استدلال در سنا محاکمه که مقالات از استیضاح نمی افتد تحت قانون اساسی را معیار بالا crimes and misdemeanors. از دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد استاد بازنشسته ادعا کرد خانه را به سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره مقالات آنقدر گسترده است که آنها را منجر به استیضاح بسیاری از روسای جمهور از جمله جورج واشنگتن و آبراهام لینکلن.

“سناتور شومر فقط دروغ از طریق دندان های خود را زمانی که او … misdescribed آنچه من گفتم در آمریکا هستند. در واقع او گفت که من فکر می کنم رئیس جمهور می تواند هر چیزی را می خواهد: ارتکاب جرم کشتن مخالفان خود دستکاری در انتخابات” Dershowitz گفت: قبلا در این مصاحبه در حالی که با اشاره او معتقد است که رئیس جمهور باید استیضاح اگر آنها مرتکب جنایات.

او سپس گفت که او می خواهد دموکرات ها برای پیروزی در کنگره اما معتقد است که آنها موفق نخواهد شد تحت این حزب در زمان رهبری است.

“من فکر می کنم شومر و Pelosi باید برای رفتن. شومر چون از تاریخ خود را از دروغ گفتن است. شما می دانید پلوسی در واقع به نام برای من به تجمع … چون من تا به حال متقاعد برخی از سناتورهای … و سپس پاره کردن که بیان و آوردن جلو استیضاح بر خلاف قانون اساسی زمینه. من فکر می کنم لذا نیاز به رهبران جدید در صورتی که هر گونه احتمال بازگشت به قدرت در دو حزب ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی