تشکر. آدام شیف نوشت: رئیس جمهور تهمت تصمیم به رفت و آمد این جمله را از دوست خود و یکی از دستیاران سابق راجر سنگ به عنوان یک ضربه به عدالت و حکومت قانون است.

“من فکر می کنم هر کسی که در مورد حاکمیت قانون در این کشور است حالت تهوع توسط این واقعیت است که رئیس جمهور تبدیل حکم کسی که عمدا به دروغ کنگره پوشش داده شده تا برای رئیس جمهور مرعوب شاهد مسدود تحقیقات” شیف گفت: یکشنبه در شبکه خبری ABC’ این هفته. “آن را باید مهم نیست اگر شما یک دموکرات یا جمهوری خواه. این کار را باید توهین به شما اگر شما در مورد مراقبت از حاکمیت قانون و اگر شما در مورد مراقبت از عدالت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تخفیف از سنگ جمله زیر یک دادگاه تجدید نظر فدرال پانل تصمیم گیری که رد پیشنهاد خود برای به تاخیر انداختن خود 40-ماه حکم زندان که شروع این هفته است. سنگ 67 متهم شد به عنوان بخشی از ویژه مشاور رابرت مولر بررسی به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

سنگ گناهکار پنج جداگانه شمارش از دروغ گفتن به خانه هوش کمیته که شیف رئیس یک تعداد که او “فساد مسدود” کنگره بررسی و دیگری برای تهدید بالقوه کنگره شاهدان.

“رئیس جمهور پرتاب این تخفیف در واقع گفت:” اگر شما دروغ برای من, اگر شما پوشش برای من, اگر شما پشت من و سپس من را به مطمئن شوید که شما در بیرون از زندان رایگان کارت,'” شیف گفت. “دیگر آمریکایی های مختلف استاندارد. دوستان از رئیس جمهور همدستان رئیس جمهور آنها در خارج معاف از مالیات.”

کنگره نیز محکوم جمهوری سکوت در حال حرکت است. سنسور. میت رامنی از یوتا و پت Toomey پنسیلوانیا در میان تنها ایران نمایندگان مجلس به انتقاد از این حرکت.

“در اینجا شما باید بیش از یک زن و شوهر از جمهوریخواهان حاضر به گفتن یک کلمه در مورد کسی که در آمد قبل از کنگره و به دروغ آنها را تهدید شاهدان و مانع آنها” شیف گفت. “و چرا ؟ چرا که او آن را به پوشش برای یک رئیس جمهور برای حزب خود. این یک تمایز بین در حال حاضر و واترگیت. جمهوریخواهان که در آن زمان نمی توانست ایستاده بود و نیکسون درک که. اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می داند که او این واکنش cowed. آنها نمی ایستادگی کردن به او. آنها نمی خواهد در دفاع از حکومت قانون است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی