Schadenfreude در طول بهداشت عمومی اورژانس

Indian private marketplaces were beginning to see a drying up of supply and massive surges in prices of essential masks, coveralls and hand sanitisers, and both central and state governments have strongly responded to these developments. هندي, خصوصی, بازار, شد, شروع به دیدن خشک از عرضه و موج عظیم در قیمت های ضروری, ماسک, coveralls و دست sanitisers و هر دو دولت مرکزی و دولت باید به شدت در پاسخ به این تحولات است.

توسط Sandeep Verma

Schadenfreude یک کلمه آلمانی است که نشات گرفته مدتی در اطراف 1868 و تشکیل شده است از ‘schaden’ (آسیب) و ‘freude’ (شادی) به معنای واقعی کلمه به معنی یک فرد پیدا کردن لذت در فرد دیگری بدبختی است. دفاع حرفه ای در سراسر جهان هستند بنابراین در حال حاضر همه به خوبی آگاه از جنگ-احتکار فرصت ها در زمان جنگ—که بسیاری بین المللی اسلحه و مهمات تولید کنندگان می توانند بدون شرمندگی دکل تدارکات عمومی سیستم های مشغول به کار در پشت سر هم با بی وجدان مقامات دولتی و تجار واسطه و stockists به منظور ایجاد کمبود مصنوعی و به سطح شیب دار تا قیمت برای مهمات یدکی-قطعات و خدمات تعمیر و نگهداری فقط در هنگام جنگ-مبارزه دولت به آنها نیاز دارید بیشتر.

اخبار مرتبط

بعید است که مشابه ‘شادمانی فرصت نمی خواهد بوجود می آیند در این دوره به دلیل با تهیه کیت پزشکی و تجهیزات در سراسر جهان فقط به عنوان دولت های ملی دنده تا برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس در مقیاس بی سابقه ای در میان گسترده جهانی زنجیره تامین اختلال در مواد خام و نیروی کار. یک جنگ schadenfreude در طول coronavirus اضطراری خواهد, بنابراین, باید ماهرانه شناسایی و کاهش عمومی خوب با استفاده از همه ممکن است حقوقی, سیاست و با ارنج زدن ابزار است که ممکن است در دسترس علاقه دولت و به خود منطقه ای و بین المللی شبکه. و همه از این نیاز به اجرا شود در یک شیوه ای است که توازن منافع ذینفعان به کمال حد ممکن است و در نتیجه به حداکثر رساندن همکاری به جای به حداقل رساندن تعارض واقعی میان اما گاهی اوقات رقابت منافع اعم از کسانی که از مصرف کنندگان تنظیم کننده و تولید کنندگان و وارد کنندگان, فروشندگان, محققان, نوآوران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

هند چرخ دنده تا برای Covid-19

هندي, خصوصی, بازار, شد, شروع به دیدن خشک از عرضه و موج عظیم در قیمت های ضروری, ماسک, coveralls و دست sanitisers و هر دو دولت مرکزی و دولت باید به شدت در پاسخ به این تحولات است. به تازگی در تاریخ 20 مارس وزارت امور فروش مواد غذایی و توزیع عمومی در دولت هند (GoI) دربسته در محیط های خرده فروشی از ماسک و دست sanitisers موثر تا ژوئن 20, اما این بدان معناست که میدان نبرد را در حال حاضر حرکت به اجرای صحیح این بخشنامه و همچنین حصول اطمینان از مناسب سطح شیب دار تا تولید; reinvigoration بسته یا underutilised امکانات تولید; عمومی و خصوصی سرمایه گذاری در توسعه سریع-نتایج تست کیت و مواد مخدر جایگزین; و مانند.

اتخاذ یک بیماری همه گیر عمل می کنند-به علاوه رویکرد

تعدادی از دولت های ایالتی در سراسر هند آغاز شده و با اطلاعیه زیر (1897-فهرست) بیماری های همه گیر عمل یک قرن قانون را قادر می سازد که گام های اولیه در مبارزه با این بیماری همه گیر را پوشش می دهد و بازرسی از متهمان اجازه می دهد خود را برای جداسازی; ارائه به محل اقامت خود را; (توسط دولت مرکزی) بازرسی از کشتی ها و کشتی و بازداشت موقت از افراد با استفاده از چنین حالت سفر و حمل و نقل و اسکان موقت از بیماری مظنون (راجستان مثلا صادر شده و در آن مجموعه ای از دستورالعمل های زیر این عمل در مارس 22). این دولت-اطلاعیه خاص به نظر می رسد در حال حاضر شده است پیشی گیرد و این موضوع خیلی بیشتر از مجموعه ای جامع از سراسر کشور ‘مستند’ دستورالعمل توسط GoI تحت ملی مدیریت بحران, قانون سال 2005 صادر شده در مارس 24, دنبال, دو ضمیمه شود تا تاریخ و تعدادی از وزارتخانه ها از GoI صدور دستورالعمل های بیشتر از جمله کسانی که برای حرکت از مواد و پرسنل برای تولید برق (وزارت نیرو, مارس 25) و برای حفظ تامین کالا ضروری است (وزارت خانه امور مارس 26).

اما مگر چک به درستی schadenfreude در قرارداد برای coronavirus همه گیر می افتد از طریق تعدادی از راه های جالب اعم از کمبود مصنوعی ضروری لوازم پزشکی به عنوان به خوبی به عنوان امکان پذیر است پیشنهاد-تقلب در تدارکات عمومی سیستم از طریق مصنوعی-بالا قیمت گذاری و اجتناب از بدهی برای دیر/تاخیر در تامین یا عدم تامین. همه این را می توان بیش از حد به راحتی از طریق استفاده هوشمندانه از ابتدایی تاکتیک مانند بازی یکی عمومی, گرداندن مراکز فساد آژانس در برابر دیگر و یا یک دولت و حکومت ترجیح داده بیش از دیگران در این اورژانس زمان نیاز; و سپس حرکت به پیچیده تر مکانیسم های چنین به عنوان موثر بر مشخصات فنی کیت پزشکی در حال تهیه و یا با استفاده از تغییر قانون/force majeure بند قرارداد برای بازو-چرخاندن مقامات تدارکات عمومی به رها کردن مجازات در برابر پیمانکاران دولت برای به تعویق افتاد/عدم تحویل.

یک رویکرد جامع تر به مدیریت coronavirus همه گیر در یک هزینه معقول و به خزانه داری خواهد شد بنابراین لزوما شامل یک ” اپیدمی عمل-به علاوه رویکرد در هند و جاهای دیگر از طریق مناسب جلوگيري از تولید داخلی با استفاده از عناصر از قوانین موجود مانند صنعتی (توسعه و قوانین و مقررات) قانون 1951 (به IDRA) که اجازه می دهد تا برای nudging و هر جا که لازم است مصرف بیش از قطعات صنعتی و مدیریت تولید; و همچنین استفاده مناسب از دولتی و عمومی و ملی تهیه چارچوب اجازه می دهد که برای تراکم از مقدار اضطراری تهیه و اقدامات برای افزایش رقابت مانند راجستان شفافیت در تدارکات عمومی عمل 2012 و مصوبات مشابه در آسام (2017) و پنجاب (2019).

دومی رویکرد—از طریق تراکم از مقدار است که مانع از تولید کنندگان از تجهیزات قیمت propping یکی از الزامات سازمان در برابر یکی دیگر از آژانس نیاز دارد—در حال حاضر آغاز شده توسط وزارت پارچه در GoI چند روز پیش هنگامی که آن را در زمان تصمیم گیری در سیاست در 18 مارس به معرفی HLL Lifecare محدود به عنوان تنها تامین آژانس برای دولت مرکزی و دولت بیمارستان. البته تراکم از مقدار است که یک بار دیگر فقط یک مبتدی مرحله رقابت با گزینه های موجود مانند نرخ قرارداد (چارچوب موافقت نامه) به عنوان یکی دیگر از روش های موثر از تهیه این لزوما به دنبال بسیار سطح بالایی از بهره وری و بهنگام در سازماندهی منابع تولید و توزیع تدارکات توسط HLL هر دو به عنوان یک تولید سازمان به عنوان به خوبی به عنوان یک تهیه کرد. این تئاتر کارآمد منابع تولید و توزیع مواد مخدر ضروری است و کیت و تجهیزات است که در آن عمل خواهد شد و در حال حاضر قطعا تغییر خواهد کرد و باید نظارت با دقت و لزوما شامل ساخت هر دو استراتژیک و تاکتیکی انتخاب در استفاده از تعداد زیادی از حقوقی, سیاست و شناساندن اسناد موجود در دولت ملی و مصوبات در هند. بسیاری از کشورها آغاز اقدام در بازسازی زنجیره تامین ضروری تولیدی صنعتی مانند دستورالعمل صادر شده توسط وزارت صنایع در راجستان در مارس 26.

طیف وسیعی از ابزارها برای دولت استفاده در هند برای هدف این است که ذهن ترا درهم میشکنند در واقع برای هر دانش آموز از حقوق عمومی و سیاست: از پرورش توسعه صنعتی از طریق IDRA و حصول اطمینان از تامین بهره وری با استفاده از مرکزی/دولت تدارکات عمومی چارچوب همانطور که قبلا مورد بحث به (باید خدای ناکرده نیاز ناشی میشود) برای به طور بالقوه با استفاده از عناصر حمایت از مصرف کننده تحت قانون حمایت از مصرف کننده 2019, anti-پیشنهاد-rigging اقدامات تحت رقابت عمل 2002 حصول اطمینان از تحویل خدمات ضروری از طریق خدمات ضروری نگهداری عمل 1968, قیمت و سهام کلاه طریق اینفرارد و کالاهای اساسی عمل 1955 و حصول اطمینان از هماهنگ پاسخ های دولت و همچنین به عنوان منحصر به فرد/ترجیحی تامین امکانات از هر فرد/اقتدار از طریق ملی مدیریت بحران عمل می کنند.

همه این اقدامات, البته, لزوما با کمک و نهفته با استفاده هوشمندانه از برخی بسیار اخیر و در حال تحول ” را در هند طرح هایی به عنوان تدارکات و اولویت های بومی محتوای تعهدات احتمالا توسط مدبر و هدفمند قانون در اجرا با تمرکز بر حصول اطمینان از تامین تا همه گیر باقی می ماند قوی و مناسب اصلاح چنین اقداماتی در دیگر اجرا (تغییر تمرکز به تولید داخلی از کیت مواد مخدر و تجهیزات پس از همه گیر متهم به یک کنترل درجه). به این منظور و در مقابل افت شدید قیمت در قیمت های علوم پزشکی و سایر لوازم ضروری و تجهیزات مورد نیاز برای مبارزه با بیماری همه گیر از GoI نیز اعلام کرد میزبانی اختصاصی و کوتاه عرضه و مناقصه چرخه برای چنین مواردی در آن گوهر (دولت الکترونیکی بازار) پورتال.

این طیف وسیعی از مداخلات همراه با صادرات کلاه و محدودیت (مانند آنهایی که در فولاد ماسک هواکش و مواد اولیه نساجی که به اجرا در آمد در 19 مارس و آوریل 24 به تازگی) همراه هوشمند و foresighted بین المللی/دیپلماسی تجاری (مانند آرامش خاصی مورد صادرات در ماه فوریه این سال هنگامی که کشورهای دیگر مورد نیاز آنها را بیشتر با چشم روشن در به دست آوردن متقابل تجهیزات برای هند در زمان زمان نیاز) را از دست زدن به این بیماری همه گیر توانمند و کار چالش برانگیز در واقع برای هر دو تدارکات عمومی و مدیریت عمومی مقامات به طور یکسان.

اجرای همه این اقدامات را باید به پایان رسیده و توالی به درستی و با دقت و نیاز به انجام به شدت نیاز به انجام ” بر اساس داده هند, سیاسی/اداری حساسیت و پیچیدگی به منظور جلوگیری از یک وضعیت وحشت در عرض یک مشکل همه گیر وضعیت. اگر از زنگ زنگ و باد از conches 22 مارس در سراسر کشور در دستور هند و رهبری سیاسی است و هر گونه ثبت نام و سپس آن را قطعا بسیار الهام بخش سیگنال به اثر است که هند مردم و نهادهای عمومی و رهبران ایستادگی ایران در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس در نتیجه دور و فراتر از.

نویسنده یک LLM تخصصی در خرید دولت قانون از جورج واشنگتن دانشگاه دانشکده حقوق, واشنگتن, DC. دیدگاه شخصی

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>