agr, vodafone idea agr, bharti airtel, jio, supreme court, dot, airtel agrتا سال 2010 هند عمدتا به طیف رایگان و برای جبران این متهم telcos یک هزینه مجوز و یک طیف شارژ برای این.

در حالی که دیوان عالی کشور منظور در AGR ضعیف بود تصور – چگونه می توان مجوز هزینه پرداخت می شود در غیر مخابرات درآمد ؟ – دولت باید به اشتراک گذاری به همان اندازه بخشی از سرزنش. اگر دستور های مختلف فرستاده PSUs در حق خود – گیل به دست آورده تومان 35 کرور در مخابرات درآمد بود اما با ارسال لایحه ای از Rs 1.8 لاخ کرور! – بودند به شدت نادرست و اگر telcos خواسته بودند به پرداخت حق عضویت خود را پس از SC رد دادخواست خود را این است که یک تصمیم برخی از تاریخ رسمی گرفته اند که باید آن را منطقی رفته اند تمام راه را به بالا و در واقع آن را باید مورد بحث قرار گرفته اند توسط دولت و یا یک گروه از وزیران.

با توجه به اینکه این دولت بود که می خواستم بزرگتر تعریف درآمد پذیرفته شود روشن بود این بود که برای به چالش کشیدن SC حاکم است که در رفت و آن را به نفع. اما با توجه به تاثیر قضاوت حداقل دولت نیاز به انجام به هجی کردن مفاهیم و سپس نشان می دهد برخی از جایگزین; در عوض, آن را انتخاب برای بازی در نقش یک بیشتر سکوت تماشاگر. پس از قطعی ساخته شده بود در AGR تا پس از آن – به همین دلیل است که در SC – حداقل دولت باید پیشنهاد کرده اند که تنها اصل مبلغ پرداخت می شود و نه مجازات و علاقه در آن مقدار اصلی به دلیل پس از AGR حاکم است و بخش کوچکی که telcos خواسته شده است به پرداخت.

اخبار مرتبط

و جدا از این واقعیت است که قضاوت خواهد کرد و به احتمال زیاد در نتیجه Vodafone-ایده بستن وجود دارد پس از آن خواهد شد یک بخش خصوصی duopoly چپ در مخابرات پس از آن بعید است BSNL-MTNL خواهد شد بسیار رقابت – دولت خود را ایستاده به از دست دادن بخش بزرگی از 215,000 تومان کرور روپیه آن بدهکار است و 49,000 تومان cr آن را مدیون بانک ها نیز باید تا حد زیادی نوشته شده است. درخواست از دادگاه به نظر خود را سفارش و به اجازه دولت به مذاکره پرداخت نهایی به سختی غیر منطقی پس از عجز از پرداخت دیون دادگاه های دولتی بانک ها به طور معمول را 40-60% کاهش مقدار اصلی در قطعنامه نهایی هنگامی که شرکت به فروش می رسد; اگر آنها نمی, آنها را برای هیچ چیز. و در حالی که دولت اجازه می دهد تا یک مهلت قانونی برای پرداخت برای طیف پس از آن پرداخت ساخته شده است بیش از یک دوره 10 ساله مطمئنا آن نیاز به نشان می دهد این به دادگاه ؟

در واقع دولت اشتباه در این موضوع صورت گرفت از یک دهه پیش. تا سال 2010 هند عمدتا به طیف رایگان و برای جبران این متهم telcos یک هزینه مجوز و یک طیف شارژ برای این. هنگامی که آن را شروع مزایده تمام طیف پس از سال 2010 و با قیمت های بسیار بالا به دلیل معیوب روند آن نیاز به قراضه هزینه مجوز/طیف اتهامات; تا به حال آن را انجام داده است تا امروز AGR قضاوت را به معنای بسیار بزرگ پرداخت.

UPA در قدرت بود در سال 2010 اما حتی مودی دولت را با ارزش زمانی که آن را به قدرت رسید در سال 2014. در واقع آن حتی انجام این کار در حال حاضر. اگر این هزینه ها scrapped, telcos پیدا خواهد کرد آن را آسان تر به پرداخت AGR غرامت از آنجایی که آنها را نجات دهد سالانه هزینه مجوز/طیف اتهامات عنوان شده علیه.

دولت هنوز هم گزینه overruling SC به عنوان آن را در گذشته انجام داده است; هنگامی که انگلستان در برابر حکومت آن در وودافون مالیاتی مورد مثلا دولت آمد تا با آن گذشته نگر مالیات متمم. در حالی که این یک مرحله شدید و توجه دولت انجام داده است بسیار کمی تا کنون آن را بعید است که آن را به رفتن در این مسیر است. که خبر بد برای سرمایه گذاری در این کشور آب و هوای خود دولت خزانه و بانک های کشور.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su