SC هدایت مرکز و J&K برای پاسخ به تمام دادخواست 4G در اتصال

دادگاه عالی هند روز سه شنبه به کارگردانی مرکز و قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر برای پاسخ به تمام دادخواست به چالش کشیدن ترمیم 4G اتصال در دولت همانطور که در گزارش های رسانه ها.

این وکیل کلی بود در مورد در دسترس نبودن از سرعت اینترنت است که مانع مطالعات و مؤثر در حدود 27 لاخ دانش آموزان در دره. وکیل عمومی نیز مورد سوال که آیا همه دانش آموزان را به لپ تاپ ها.

SC نگه داشته و این موضوع در اولویت و رد این درخواست از پاسخ دهندگان به دنبال یک بار دیگر به فایل پاسخ. قضات ارشد کارگردانی این موضوع ذکر شده برای هفته آینده.

مدافع Charu Ambwani ثبت دادخواست از طرف مدارس خصوصی’ Association, Jammu and Kashmir همراه با مدافع Soayib قریشی که یک وکیل تمرین در دیوان عالی کشور است و یکی از سرینگر.

پیش از این دادگاه عالی خواسته بود جامو و کشمیر دولت به ارائه گزارش در مورد عدم وجود “کارآمد” مرکز اینترنت در J&K و لاداخ ظرف مدت ده روز.

در مورد این موضوع مربوط به عدم “کارآمد” مرکز اینترنت در J&K و لاداخ دادگاه تا به حال کارگردانی, منشی, صفحه اصلی گروه J&K و لاداخ به فایل گزارش در همان تاریخ بعد از شنیدن در 27 آوریل. اما مقامات دولتی و مرکز می خواستم به تسلیم تاریخ و خواستار زمان بیشتری برای فایل پاسخ.

پیشنهاد کلمات کلیدی: اتحادیه خاک جامو کشمیر, دیوان عالی کشور, اینترنت 2g, 4g, دانش آموزان, Ladakh

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im