SC می پرسد کارناتاکا برای تصمیم گیری در معدن مجوز تجدید مارس 16

The company submitted that pursuant to the SC’s directions in April 21018, the CEC had conducted a detailed enquiry into the status of its lease land and had concluded that the same is revenue land.این شرکت ارائه شده که به موجب SC جهت در مارس 21018 CEC حال انجام دقیق پرس و جو به وضعیت آن اجاره زمین و تا به حال به این نتیجه رسیدند که همان درآمد است زمین.

کوبیدن کارناتاکا دولت برای عدم تصمیم گیری در تجدید معدن مجوز و از سرگیری استخراج معدن در دولت روز پنج شنبه دادگاه عالی خواسته آن را به یک تماس در مارس 16, و یا دیگری آن را مجبور به تصمیم گیری است.

یک نیمکت رهبری عدالت NV Ramana در حالی که پایین آمدن به شدت بر روی دولت برای مفرط تاخیر در تصمیم گیری اجاره معدن مسئله گفت: “با وجود سیاست فلج که کارناتاکا دولت نیست و تصمیم گیری در معدن اجاره? دولت شکست خورد ؟ شما ایجاد کرده اند که باعث از اقدامات برای آنها (اجاره دارندگان) به آغاز دادخواهی”

اخبار مرتبط

“بوروکراسی خود را شکست خورده را به یک تصمیم. این است که بوروکراسی کار نمی کند ؟ شما در حال ساخت ما را به استفاده از کلمات خشن. پس از 50 سال یا بیشتر به شما می گویند آن است که یک زمین جنگل. دارای بوروکراسی چپ همه چیز را برای دادگاه برای تصمیم گیری” نیمکت گفت: کارناتاکا دولت مشاور.

دادگاه راس بود شنیدن یک دسته از تجدید نظر از جمله یکی از شرکت های معدنی که تا به حال به چالش Karanataka HC اکتبر سال گذشته سفارش کرده بود که حاضر به دادن اجازه برای از سرگیری استخراج معدن در آن اجاره زمین اندازه گیری 57 هکتار در Bedra Bommanahalli روستای Chiltradurga منطقه.

ارشد مدافع Dushyant دیو و مدافع Rohit Sharma ظاهر می شود برای شرکت های معدنی استدلال کرد که با وجود آن داشتن یک مدرک معتبر اجاره معدن پس از سپتامبر 2016 و همچنین تمام گواهی عدم سوء پیشینه لازم و مجوز SC-منصوب نظارت کمیته موفق به موضوع این کار اجازه برای از سرگیری استخراج معدن بر روی زمین است که برای بیش از سه سال دولت جنگل مقامات هنوز به موضوع یک توضیح در مورد وضعیت اجاره زمین به عنوان زمین جنگل و یا در غیر این صورت.

این شرکت ارائه شده که به موجب SC جهت در مارس 21018 CEC حال انجام دقیق پرس و جو به وضعیت آن اجاره زمین و تا به حال به این نتیجه رسیدند که همان درآمد است زمین.

“با وجود قطعی گزارش CEC مقامات وزارت جنگل, دولت کارناتاکا صادر شده کاملا غیر قانونی و در واقع نادرست ارتباطی در اوت 2019, opining که اجاره زمین زمین جنگل در طول این دوره از استدلال در تحقیر رسیدگی در HC” این درخواست اعلام کرد.

حتی در RnR طرح آماده شده توسط ICFRE اجاره نامه زمین ثبت شده است به عنوان درآمد زمین. “پس دادخواهان (مواد معدنی Eneterprises) معتبر اجاره معدن پس از سپتامبر 2016 که معتبر است تا 31 مارس سال 2020 کاملا وجود دارد هیچ دلیلی برای هر سازمان برای جلوگیری از دادخواهان از انجام عملیات استخراج از معادن در اجاره نامه” در این طومار اعلام کرد.

سرزنش دولت برای “مفرط” تاخیر در مصرف روشن در غرفه این شرکت گفت که کل تاخیر باعث شده بود از دست دادن بزرگ به عنوان آن شده است قادر به کار معدن آن از سپتامبر 2016.

به دنبال اجازه به بلافاصله recommence عملیات استخراج از معادن و همچنین مهار کارناتاکا دولت از درمان آن اجاره معدن منطقه به عنوان ‘زمین’ به اجاره معدن دارنده می خواهد فرمت اجاره نامه دوره با توجه به غیر قانونی رفتار مقامات دولتی به عنوان اجاره نامه آن است که با توجه به پایان می رسد در 31 مارس است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>