SC اجازه می دهد تا CBSE به مسئله اطلاع رسانی در لغو باقی مانده هیئت مدیره امتحان مقالات

دادگاه عالی اجازه داده است هیئت مرکزی آموزش متوسطه (CBSE) به مسئله اطلاع رسانی در لغو باقی مانده امتحانات هیئت مدیره مقالات از کلاس X و XII که در ماه جولای.

“ما قبول اطلاع رسانی صادر شده توسط CBSE. هر گونه دادخواست با توجه به این موضوع انجام امتحانات کلاس X و XII توسط CBSE برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 1 به 15 ژوئیه سال 2020 می ایستد دفع این منظور. هند گواهی آموزش متوسطه (ICSE) در اصل موضوع مشابه اطلاع رسانی” گفت: عدالت هستم Khanwilkar.

دادگاه راس نیز می دهد این تصویب به ارزیابی طرح صادر شده توسط CBSE برای ارزیابی دانش آموزان برای لغو امتحانات. با توجه به ارزیابی طرح برای دانش آموزان کلاس X و XIl که تکمیل همه امتحانات خود را, نتایج اعلام خواهد شد بر اساس عملکرد خود را در امتحانات. برای کسانی که به نظر می رسد در امتحانات در بیش از سه نفر میانگین نمرات به دست آمده در این رابطه انجام سه نفر اهدا خواهد شد در افراد که امتحانات انجام نشده است.

برای دانش آموزان که به نظر می رسد در امتحانات را تنها در سه نفر میانگین نمرات به دست آمده در این رابطه انجام دو نفر اهدا می شود افراد که امتحانات انجام نشده است.

وجود دارد بسیار کمی از دانش آموزان کلاس دوازدهم عمدتا از دهلی نو که به نظر می رسد در امتحانات را تنها در یک یا دو نفر. نتایج خود را اعلام خواهد شد بر اساس عملکرد در ظاهر افراد و عملکرد داخلی/پروژه عملی است.

“Class 12 دانش آموزان را فرصتی برای نشستن به صورت اختیاری امتحانات به بهبود نمرات خود را. برای دانش آموزانی که را اختیاری امتحانات نمرات به دست آمده در آن امتحان خواهد شد و درمان به عنوان نمره نهایی” گفت: Sanyam Bhardwaj, CBSE آزمون کنترل.

هیئت مدیره را اعلام نتايج کلاس X و XII در ژوئیه 15, اضافه Bhardwaj.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *