SBI در زمان تصمیم به ارائه تازه وام به NBFCs در خطر نشست کمیته.

توسط Ankur Mishra

بانک دولتی هند (SBI), بزرگترین کشور وام دهنده ممکن است مایل به دادن یک توقف به غیر بانکی شرکت های مالی (NBFCs) تحت بانک مرکزی هند (RBI) در Covid-19 امداد بسته اما تصمیم گرفته است برای کمک به این بخش با ارائه وام ویژه از Rs 50-200 کرور برای تصدی تا پنج سال منابع نزدیک به توسعه گفت: FE.

اخبار مرتبط

“براساس این طرح SBI ارائه خواهد شد تازه وام به NBFCs به پل الزامات ناشی در چند ماه آینده” این منبع گفت. با توجه به نخست پایگاه داده NBFCs نیاز به ایجاد `60,634 کرور روپیه برای پرداخت غیر-تبدیل اوراق قرضه (NCDs) و تجاری در مقاله (CPs) بلوغ بین آوریل و مه سال 2020 است. حداکثر تصدی وام های ارائه شده به NBFCs توسط SBI خواهد بود پنج سال این خواهد بود که تصمیم گرفت در یک مورد-به-مورد.

FE آموخته است که SBI در زمان تصمیم به ارائه تازه وام به NBFCs در خطر نشست کمیته برگزار شد و در روز چهارشنبه. “NBFCs خواسته برای کوتاه مدت کمک با ارائه مهلت قانونی برای پرداخت های خود را, اما ما معتقدیم ارائه وام تازه بهتر است یک راه حل برای رفع مشکل” منبع بیشتر اضافه شده است. RBI در مارس 27 اعلام یک مهلت قانونی برای پرداخت وام به مدت سه ماه از تاریخ 1 مارس سال 2020 است.

بسیاری از بانک ها از جمله SBI نیست شامل NBFCs مهلت قانونی برای ارائه کمک به آنها. با توجه به Crisil گزارش NBFCs به احتمال زیاد به صورت نقدینگی چالش با توجه به عدم شفافیت در انطباق RBI را مهلت قانونی خود را از بانک وام و فقیر مجموعه با توجه به مستند.

NBFCs صورت دو whammy زیرا آنها مهلت قانونی ارائه به مشتریان با وجود گرفتن یک خود را از بانک های وام دهنده به عنوان در هر Crisil. دیگر بانک ها به احتمال زیاد به دنبال SBI در ارائه وام تازه به NBFCs. هند بانک ” انجمن است به احتمال زیاد به بحث در مورد مسائل مربوط به NBFC در نشست خود در مارس 18. صنعت مالی شورای توسعه (FIDC) صنعت بدن NBFCs بود, نوشته شده به RBI به دنبال مجوز برای یک بار بازسازی وام availed توسط کسب و کار و افراد است که ممکن است در مواجهه با مشکلات جریان نقدی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im