SBI به سرمایه گذاری Rs 7,250 کرور بله بانک دیگران را 5,000 تومان کرور روپیه

SBI, Yes Bank, Kotak Mahindra Bank, HDFC, Reserve Bank of India, Rajnish Kumar, SBI chairman, ICICI Bank, Rakesh JhunjhunwalaSBI گفت: آن را دریافت کرده است موافقت برای همین از کمیته اجرایی مرکزی خود مدیره.

بانک دولتی هند (SBI) در روز پنج شنبه گفت: این امر سرمایه گذاری Rs 7,250 کرور بله در بانک برای یک سهام به 49 درصد است. SBI خواهد خرید 725 کرور سهام در بخش خصوصی وام دهنده در 10 تومان هر کدام. دیگر سرمایه گذاران که انتظار می رود به انتخاب سهام در بله بانکی شامل وام دهندگان مانند Kotak Mahindra Bank, ICICI بانک HDFC و بالا ارزش خالص سرمایه گذاران Rakesh louisiana travel and R دامنی. با هم آنها انتظار می رود را در نزدیک به 5,000 تومان کرور. برخی از سرمایه گذاران خارجی ممکن است طناب در مرحله بعد اضافی برای تزریق سرمایه است.

اندازه ‘مشکل کتاب’ در محاصره بله بانک تخمین زده شده است که توسط تحلیلگران نزدیک به تومان 80,000 کرور; تاکید کرد وام در پایان ماه سپتامبر سال 2019 بودند تومان 50,396 کرور از Rs 43,482 کرور در پایان ماه ژوئن سال 2019.
با تشکر از شیب افزایش BB و در زیر استخر در چند سال گذشته خالص استرس وام در پایان ماه سپتامبر بود در 18.7%. این بانک ارائه پوشش بود کمی زیر 17 درصد است. به گفته کارشناسان در حدود 40,000 تومان کرور روپیه از 80,000 تومان کرور روپیه از مشکل کتاب ممکن است نیاز به توان نوشته شده است. قرض دهنده خواهد شد اعلام نتایج جستجو برای Q3FY20 در روز شنبه.

اخبار مرتبط

SBI گفت: آن را دریافت کرده است موافقت برای همین از کمیته اجرایی مرکزی خود مدیره. پیشنهاد ارائه شده به بانک مرکزی هند (RBI) پیش بینی یک موضوع تازه سهام, بیش از و بالاتر موجود 255 کرور سهام به طوری که SBI برگزار خواهد شد در حدود 46 درصد خطر است. دیگر سرمایه گذاران انتظار می رود که 3 درصد بین آنها است. در شنبه SBI رئیس Rajnish کومار گفت: “بانک سرمایه گذاری در هر نقطه بین 2,450 تومان کرور روپیه و 10 ، 000 تومان کرور روپیه در بله بانک بسته به اینکه چگونه بسیاری از سرمایه گذاران دیگر در آمد.

بله بانک شده است تلاش برای پیدا کردن سرمایه گذاران و افزایش حدود 3 میلیارد دلار مورد نیاز برای ارائه به دارایی های بد و دیدار با الزامات قانونی. در مارس 5, RBI تحمیل یک مهلت قانونی برای برداشت از بله و بانک جایگزین بانک مدیره. سابق SBI اجرایی Prashant کومار منصوب شد سرپرست بله بانک.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر