SBI برای پوشش بیمه برای اعطای وام به صنعت جواهرات

The SBI official said the "trust of the bankers on the gems and jewellery industry is not there" because of its practices "which caused misery to the banks".SBI رسمی گفت: “اعتماد بانکداران بر روی سنگهای قیمتی و جواهرات صنعت وجود ندارد” به دلیل شیوه های آن “که باعث بدبختی به بانک ها”.

کشور بزرگترین وام دهنده بانک دولتی هند (SBI) گفت: سنگهای قیمتی و جواهرات صنعت باید پوشش بیمه برای بانک ها به “قرض دادن شجاعت” به این بخش است. او گفت: حضور یک پوشش بیمه نیز کاهش سرمایه مورد نیاز این صنعت برای صادرات جواهرات و اشیای قیمتی.

“عدم پوشش بیمه است صدمه زدن به اعطای وام به سنگهای قیمتی و جواهرات صنعت توسط بانک ها. اگر پوشش بیمه آن کمک خواهد کرد که بانک ها به قرض دادن شجاعت به بخش” SBI معاون مدیر عامل (مشتریان گروه-I) P N پراساد گفت: اینجا.

اخبار مرتبط

صحبت کردن در یک رویداد سازمان یافته توسط ICC در اینجا او گفت: قرار گرفتن در معرض از SBI به صنعت جواهرات در حدود 20 ، 000 تومان کرور روپیه اضافه کرد که اعطای وام به رشد این بخش شده است خاموش در حال حاضر. SBI رسمی گفت: “اعتماد بانکداران بر روی سنگهای قیمتی و جواهرات صنعت وجود ندارد” به دلیل شیوه های آن “که باعث بدبختی به بانک ها”.

فراری diamantaire Nirav مودی گفته defrauded دولتی پنجاب بانک ملی بیش از 14,000 تومان کرور. گوهر و جواهرات صنعت باید شفاف تر از نظر مالکیت مدیریت و ارزیابی پراساد گفت. نوعی از اعتبار تضمین خواهد آزادی را به سنگهای قیمتی و جواهرات صادرکنندگان در MSME بخش, او گفت:. پراساد همچنین گفت: طلا باید درمان شود به عنوان یک منبع سرمایه گذاری در کشور است. “برای آن است که نیاز به ایجاد آگاهی در میان مردم,” او گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>