sbi, exportصادرکنندگان راضی نمی شد با پیشنهادات ساخته شده توسط SBI.

بانک دولتی هند (SBI) رئیس Rajnish کومار در روز پنج شنبه به نام برای تسهیل بهره equalisation طرح برای صادرکنندگان. تحت این طرح بانک ارائه تخفیف به صادرکنندگان تا 5 درصد در قبل و بعد از حمل و نقل اعتبارات است. بانک می تواند پس از آن سود بازپرداخت یارانه بهره از بانک مرکزی هند (RBI). کومار گفت که روش های زیر طرح هستند “بی ارزش پیچیده” و نیاز به ساده سازی بیشتر. وام دهنده ممکن است تا این موضوع با RBI پس از بیشتر صادر کنندگان مشاوره.

کومار برای اولین بار پیشنهاد شد که صادرکنندگان باید سود بهره و کمک هزینه تنها در پست-حمل و نقل بر اساس. “در صورت EPC (صادرات بسته بندی اعتباری) کل عارضه در حال آمدن است در حساب از بهره و کمک هزینه. اگر وجود دارد یک MSME واحد و یا برای که ماده هر واحد — آن است که آیا تولید برای خانه و یا بازار داخلی و یا صادرات همین محصول چه تفاوت است? مواد اولیه همان زمان پردازش است همان به پایان رسید و خوب همان است. من فکر می کنم علاقه کمک هزینه باید در دسترس باشد و باید با استفاده از تنها در اسناد دریافتنی تنزیل” کومار گفت. EPC است یک فرم از قبل از حمل و نقل های اعتباری. در مقایسه دریافتنی تنزیل یا دریافتنی مقاطعه یک فرایند است که توسط بانک ها ارائه وام و اعتبار در برابر تجارت مطالبات از جمله فاکتورها. کومار گفت که او نوشته است به RBI به منظور تسهیل در استفاده از بلوک های زنجیره ای و فن آوری برای حمل و نقل و واردات و صادرات مربوط به اسناد و مدارک.

اخبار مرتبط

کومار همچنین پیشنهاد کرد که باید وجود داشته باشد هیچ فرقی در بهره کمک هزینه های موجود بین کالاهای داخلی و محصولات برای صادرات. در سال 2018 دولت اعلام کرده بود علاقه ای به کمک هزینه از 2% در تازه یا افزایشی وام برای همه GST-ثبت نام داخلی MSMEs. در مقایسه صادرکنندگان می توانید فایده یارانه بهره مند شوند تا 5 درصد است. “در EPC سطح اجازه دهید وجود داشته باشد هیچ فرقی بین داخلی و محصولات مرتبط با صادرات و… از آن است که دوباره یک ایده به روش های ساده. ما باید به این بحث با صادرکنندگان آنها باید با توافق قبل از این با ما آن را با RBI” کومار به خبرنگاران گفت:.

صادرکنندگان راضی نمی شد با پیشنهادات ساخته شده توسط SBI. گفتند کومار پیشنهاد اندازهایی علاقه کمک هزینه تنها در یک پست-حمل و نقل صورت می تواند به افزایش هزینه از بودجه و کاهش رقابت است. “وقتی که می آید به صادرات هند در رقابت با کشورهایی که نرخ بهره بسیار کم است. اگر ما پرداخت 10-11% علاقه ما نمی خواهد برای زنده ماندن در بازار صادرات است. ما موافق نیست با این دیدگاه که از آن (بهره یارانه) باید در یک پست-صادرات مرحله. دولت متوجه است که اگر صادرکنندگان نیست با توجه به اعتبار (در قبل از صادرات مرحله) ما نمی خواهد که یک سطح میدان بازی با رقبای گفت:” آجی Sahai مدیر کل فدراسیون سازمان صادرات هند. او افزود که آوردن برابری در نرخ بهره کمک هزینه بین MSMEs که تولید برای مصرف داخلی و کسانی که در صادرات مورد نیاز است از آنجا که هیچ رقابتی ضرر به MSMEs در بازار داخلی است.

Rajnish گفت: صادرکنندگان باید گسترش بازار و اطمینان از کیفیت و رقابت پذیری محصولات و خدمات. هند کالا صادرات شاهد رشد منفی در شش ماه گذشته کاهش 1.6% در سال در سال در ماه ژانویه به $25.97 میلیارد دلار است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de