SBI کارت های سهام لیست زیر موضوع قیمت داش مثال به دست آوردن امیدوار است; باید به شما خرید و یا فروش در حال حاضر ؟

تحلیلگران در حال دیدن نیست لغزش توسط SBI کارت به عنوان یک ماشه برای فروش سهام.

SBI کارت و پرداخت خدمات با مسئولیت محدود سهام فهرست شده در بورس در روز دوشنبه و بر خلاف انتظارات باز کردن 13 درصد از قیمت IPO. SBI کارت های سهام شروع به تجارت در 658 تومان به ازای هر سهم برابر IPO موضوع قیمت تومان 755. این انتظارات به نظر می رسید بیش از حد سنگین برای SBI کارت برای حمل بر روی شانه خود را در میان جهانی سهام در بازار فروش. پنجمین اولیه ارائه عمومی (IPO) تا کنون در بازارهای هند باز در یک روز زمانی که S&P BSE Sensex چهار نزدیک به 2000 امتیاز در باز و گسترده تر NSE بسیار خوب-50 تضعیف 9,500 خوانده شده را علامت.

تحلیلگران در حال دیدن نیست لغزش توسط SBI کارت به عنوان یک ماشه برای فروش سهام. آن است که در مقابل یک فرصت برای جمع آوری تحلیلگران می گویند. “ترس در بازارهای سهام مسلط عناوین به دلیل ترس از Coronavirus و جهانی فروش اما آن را با کیفیت انبار و ما فکر می کنم آن است که باید در نمونه کارها خود را” Sanjeev Bhasin, مدیر IIFL اوراق بهادار گفت: مالی اکسپرس آنلاین. Bhasin فکر می کند که SBI کارت موظف است به انجام بهتر در چند هفته آینده و “بسیار خوب” در سه تا پنج سال آینده.

اخبار مرتبط

SBI کارت و پرداخت خدمات پس از باز شدن در قیمت Rs 658 شروع به پریدن کرد به تجارت به عنوان بالا به عنوان 735 تومان اما همچنان پایین تر از گروه بالای شماره قیمت — تومان 755. سهام اختصاص داده شد هفته گذشته پس از اشتراک به پایان رسید در تاریخ 5 مارس سال 2020 است. چهار روز روند مناقصه را دیدم سرمایه گذاران oversubscribe موضوع 26 بار ضرب و شتم احساسات بازار است.

اگر شما به دنبال سرمایه گذاری برای بلند مدت و سپس SBI کارت و خدمات پرداخت می تواند سهام است که شما دنبال آن هستید به عنوان تحلیلگران بر این باورند که عملکرد بهتر خواهد بود در چند سال آینده. “من می گویند که حتی بدترین زمان را یک فرصت و در اینجا فرصت برای کسانی که ماند به دور از IPO یا نمی شد اختصاص داده شده به سهام در طول فرآیند است. تجمع در مقادیر کوچک گفت:” میلان right to rebel, مشاوره تحلیلگر فنی سنگ های قیمتی سهام پژوهش و خدمات مشاوره. Right to rebel می بیند با تخفیف باز به عنوان یک فرصت برای سرمایه گذاران که به دنبال سرمایه گذاری برای یک دوره طولانی تر است.

انتظار بازار از SBI کارت تبدیل چپ چپ هفته گذشته زمانی که بازار شاهد فروش کمک ترس از Coronavirus و به قید وثیقه-طرح Yes بانک. سرمایه گذاران انتظار داشتند یک سپر باز برای SBI کارت های قبل از هفته گذشته است که زمانی که S&P BSE Sensex و NSE بسیار خوب-50 ناموفق mr بیش از 11 درصد است. 49 درصد سهام Yes بانک که بانک دولتی هند چیدن نیز نگه داشته و سرمایه گذاران بر روی لبه.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de