SBI کارت IPO محدوده قیمت ثابت در Rs 750-755; کارکنان برای دریافت قیمت با تخفیف

دومین صادر کننده کارت های اعتباری در هند SBI کارت های یک دست بخش دولتی وام بانک دولتی هند و سهم بازار 18 درصد

هند بزرگترین وام دهنده بانک دولتی هند پرده برداشته و اعلام کرد که این گروه در قیمت اولیه ارائه عمومی (IPO) از SBI کارت و خدمات پرداخت شده است در Rs 750-755 هر سهم. SBI کارت IPO باز خواهد شد برای اشتراک در مارس 2 و باز خواهد بود تا 5 مارس. “بانک دولتی هند مطلع شده و توسط SBI کارت که IPO کمیته SBI کارت در مشاوره با کتاب های در حال اجرا منجر مدیران نهایی این گروه قیمت به محدوده بین 750 تومان/- به تومان 755 هر سهام سهم” بانک گفت: در یک نظارتی تشکیل پرونده در روز سه شنبه.

دومین صادر کننده کارت های اعتباری در هند SBI کارت های یک دست بخش دولتی وام بانک دولتی هند و سهم بازار 18 درصد است. کارکنان بانک دولتی هند خواهد بود واجد شرایط برای تخفیف در IPO از 75 تومان به ازای هر سهم. پیشنهاد زیادی نهایی شده به 19 سهام و در تقسیم عددی بر مضرب پس از آن.

اخبار مرتبط

IPO است که انتظار می رود به افزایش حدود 9,000 تومان کرور روپیه ساخت آن پنجم-بزرگترین IPO در کشور است. SBI کارت IPO را ارائه دهد یک موضوع تازه تومان 500 کرور روپیه و یک پیشنهاد برای فروش به 13,05,26,798 سهام عدالت با توجه به DRHP زمینه با SEBI در نوامبر سال 2019. این شامل به 3,72,93,371 سهام عدالت توسط SBI و به 9,32,33,427 سهام عدالت توسط CA رور منابع.

تحلیلگران SBI کارت IPO به عنوان یک شرط خوب امید این شرکت را شبیه بازگشت به PSU IPOs مانند IRCTC. با این حال گرفتن سهم در یک قیمت خوب باقی مانده است کلید. “این شرکت (SBI کارت) دارای سابقه قوی از رشد و سودآوری و اقتصاد مقیاس منجر به افزايش بازده عملیاتی. بیشتر با آن پروموتر – SBI قوی و حضور گسترده ای در سراسر کشور ما معتقدیم این شرکت ادامه خواهد داد به رشد در قوی سرعت و بهتر از صنعت است. اما طبق گزارش های رسانه ای این شرکت است که انتظار می رود در قیمت گران ارزیابی در برابر آن هم جهانی. در حالی که ما معتقدیم SBI کارت خوب خواهد بود دراز مدت شرط برای سرمایه گذاران دستیابی به همان معقول ارزیابی خواهد بود کلید” آجیت میشرا معاونت تحقیقات Religare Broking به تازگی گفته های مالی اکسپرس آنلاین.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de