SBI کارت و خدمات پرداخت IPO امروز باز می شود شما باید مشترک شوم ؟ بررسی آنچه تحلیلگران نشان می دهد

SBI cards IPO, SBI Cards, SBI, SBI cards and payment servicesتحلیلگران خوش بین در SBI کارت IPO آن را توصیه به, اشتراک, اما وجود دارد برخی از ریسک های کلیدی آن را به عنوان به خوبی

SBI کارت و پرداخت در خدمات سازمان خواهد رسید بازار اولیه با یک تومان 10,350 کرور اولیه ارائه عمومی از امروز روند مناقصه را در 5 مارس. تحت شرایط عادی IPOs باز برای اشتراک به مدت سه روز اما SBI کارت IPO باز باقی خواهد ماند برای اشتراک به مدت چهار روز. برای سه روز اول این موضوع باز خواهد شد برای همه مناقصه – QIBs, NIBs و سرمایه گذاران خرده فروشی (از جمله SBI سهامداران و کارکنان) در حالی که چهارمین روز خواهد شد به طور انحصاری برای سرمایه گذاران خرده فروشی تنها. SBI کارت IPO آماده است برای تبدیل شدن به بزرگترین چهارم PSU IPO در هند زغال سنگ هند به طور کلی شرکت بیمه هند (GIC Re) و ONGC. اندازه زیادی بوده است تصمیم گرفت در 19 سهام عدالت که به معنی یک خواهد شد که به پوسته از حداقل 14,250 تومان به پیشنهاد برای این موضوع است. تحلیلگران خوش بین در SBI کارت IPO آن را توصیه به, اشتراک, اما وجود دارد برخی از ریسک های کلیدی آن را به عنوان به خوبی. این شامل رقابت از دیگر پیشرو کارت اعتباری بازیکنان هر گونه تغییر در شارژ نرخ ها و هزینه ها با توجه به اقدامات نظارتی و قرض گرفتن هزینه بودن NBFC می گوید Geojit خدمات مالی در یک پژوهش توجه داشته باشید.

ممکن است به ذکر است که SBI کارت تنها بازیکنی است که یک tie-up با IRCTC فراهم می کند که ارائه می دهد در راه آهن رزرو بلیط. SBI کارت های مطرح شده Rs 2,769 کرور از لنگر سرمایه گذاران. طبق مقررات تشکیل پرونده 12 وجوه متقابل میان 74 لنگر سرمایه گذاران شده است اختصاص داده شده و در مجموع 36.7 میلیون سهم در ارائه فوقانی باند قیمت تومان 755 هر کدام. “با توجه به کلید نقاط قوت این شرکت مانند منحصر به فرد آن مدل کسب و کار است که خالص کارت اعتباری بازی بالا در مرحله رشد همراه با سودآوری ماتریس مطلوب جمعیتی سود سهام است به احتمال زیاد به تجارت در بالاتر تقسیم عددی بر مضرب. ما توافق ارزش منصفانه از 1220 تومان به پتانسیل صعودی از 62 درصد از IPO قیمت” Anusha Raheja, BFSI تحلیلگر تحقیقات در LKP اوراق بهادار گفت.

اخبار مرتبط

به عنوان کارت اعتباری کسب و کار به شدت رقابتی است وجود دارد هیچ انکار این واقعیت است که SBI کارت های چهره های رقابت در بازار کارت های اعتباری از دیگر کارت های اعتباری صادر کنندگان. “SBI کارت رقابت با دیگر کارت های اعتباری صادر کنندگان و ارائه دهندگان راه حل های پرداخت مانند بانک ها پرداخت بانک NBFCs و مالی شرکت های فن آوری بر اساس تعدادی از عوامل از جمله با نام تجاری و شهرت و خدمات مشتری و محصول ارائه مشوق های قیمت گذاری فناوری و سایر قوانین و مقررات,” HDFC اوراق بهادار گفت: در یک تحقیق داشته باشید.

طبق پیش نویس مقاله برای IPO SBI کارت را ارائه دهد تا به 130,526,798 سهام عدالت از طریق پیشنهاد-برای-فروش مسیر. این امر شامل به 37,293,371 سهام توسط SBI و 93,233,427 scrips در ارائه توسط گروه کارلایل. این شرکت در حال برنامه ریزی برای صدور سهام جدید به ارزش 500 تومان کرور. قیمت باند اولیه ارائه عمومی (IPO) از SBI کارت و خدمات پرداخت شده است در Rs 750-755 هر سهم. SBI کارکنان خواهد بود واجد شرایط برای تخفیف در IPO از 75 تومان به ازای هر سهم.

داده خود را قوی مالی و پایه مشتری گسترده تحلیلگران داده اند اشتراک امتیاز برای آن. در حال حاضر SBI دارای 74 درصد و CA رور منابع دارای 26 درصد سهام در SBI کارت. SBI خواهد divest تا 4 درصد سهام در SBI کارت از طریق شماره. “انتظار ترین IPO فصل SBI کارت است که در اینجا و همه ما برای سرمایه گذاران برای عضویت در این Rs 10354.77 کرور IPO. SBI کارت و پرداخت خدمات محدود خواهد بود بسیار برای اولین بار در کارت اعتباری فضای ذکر شده در هند ثبات نسبی بازار بورس. آن است که سود آور ترین عمودی SBI بانک آن را بزرگترین و تنها پروموتر که نشان دهنده تعهد خود را به حفظ و جلب رشد در درون به طور کلی صنعت” Umesh مهتا رئیس تحقیقات Samco اوراق بهادار گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de