SBI کارت و خدمات پرداخت IPO باز می شود دوشنبه: قیمت باند, زیادی, اندازه, تاریخ, همه شما نیاز به دانستن

SBI, sbi card, sbi card ipo, sbi card ipo date, abi cards prospectus, sbi card ipo price, sbi card ipo details, sbi card ipo news, sbi cards and payment servicesSBI کارت است برای تبدیل شدن به پنجمین IPO در هند زغال سنگ هند قدرت تکیه عمومی شرکت بیمه هند (GIC Re) و ONGC

SBI کارت و پرداخت خدمات, یک شرکت تابعه از بانک دولتی هند (SBI) مطرح تومان 2,769 کرور از لنگر سرمایه گذاران. این سرمایه گذاران نهادی است که مشترک به سهام در عرضه اولیه عمومی (IPO) پیش از افتتاح آن. طبق مقررات تشکیل پرونده 12 وجوه متقابل میان 74 لنگر سرمایه گذاران شده است اختصاص داده شده و در مجموع 36.7 میلیون سهم در ارائه فوقانی باند قیمت تومان 755 هر کدام. این شرکت خواهد شد و موضوع تازه سهام عدالت تومان ارزش 500 کرور. این مجموعه برای تبدیل شدن به پنجمین IPO در هند زغال سنگ هند قدرت تکیه عمومی شرکت بیمه هند (GIC Re) و ONGC. در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن-

قیمت باند– SBI اعلام کرد که قیمت گروه از IPO SBI کارت و خدمات پرداخت شده است در Rs 750-755 هر سهم. “بانک دولتی هند مطلع شده و توسط SBI کارت که IPO کمیته SBI کارت در مشاوره با کتاب های در حال اجرا منجر مدیران نهایی این گروه قیمت به محدوده بین 750 تومان/- به تومان 755 هر سهام سهم” بانک گفت: در یک نظارتی تشکیل پرونده.

اخبار مرتبط

پیشنهاد زیادی, اندازه– اندازه زیادی برطرف شده است در 19 سهام عدالت و در تقسیم عددی بر مضرب پس از آن. این به این معنی است که این پیشنهادات را می توان ساخته شده برای حداقل 19 سهام عدالت و در تقسیم عددی بر مضرب از آن. SBI کارکنان خواهد بود واجد شرایط برای تخفیف در IPO از 75 تومان به ازای هر سهم.

IPO برای باز کردن به مدت چهار روز- SBI کارت IPO برای اولین بار از یک خالص-بازی بازی های شرکت کارت اعتباری را وارد بازار اولیه با یک تومان 10,350 کرور اولیه ارائه عمومی از مارس 2 تا 5 من.e به مدت چهار روز. تحت شرایط عادی IPOs باز هستند برای اشتراک به مدت سه روز. این موضوع باز خواهد شد برای همه مناقصه – QIBs, NIBs و سرمایه گذاران خرده فروشی (از جمله SBI سهامداران و کارکنان) برای سه روز. اما روز چهارم خواهد بود به طور انحصاری برای سرمایه گذاران خرده فروشی تنها.

لیست تاریخ- SBI کارت خواهد بود فهرست شده در بورس اوراق بهادار بمبئی (BSE) و ملی بورس (NSE) هر دو در یا در اطراف مارس 16 با توجه به این شاه ماهی قرمز دفترچه.

SBI کارت ارائه جزئیات- همانطور که در مقاله پیش نویس برای IPO SBI کارت را ارائه دهد تا به 130,526,798 سهام عدالت از طریق پیشنهاد-برای-فروش مسیر. این امر شامل به 37,293,371 سهام توسط SBI و 93,233,427 scrips در ارائه توسط گروه کارلایل.

کتاب-در حال اجرا منجر مدیران- کتاب-در حال اجرا منجر مدیران برای SBI کارت IPO در حال Kotak Mahindra شرکت سرمایه SBI بازارهای سرمایه DSP مریل لینچ محور سرمایه HSBC اوراق بهادار و بازارهای سرمایه و Nomura مشاوره مالی و اوراق بهادار.

لنگر سرمایه گذاران- با توجه به PTI گزارش دولت سنگاپور پولی اقتدار سنگاپور HDFC صندوق بازنشستگی و صندوق جهانی و Birla صندوق در میان لنگر سرمایه گذاران. SBI دارای 76 درصد در SBI کارت و بقیه سهام است که توسط گروه کارلایل.

هدف از IPO- همانطور که در پیش نویس مقالات حاصل از IPO استفاده خواهد شد برای افزایش سرمایه شرکت پایه برای دیدار آینده سرمایه مورد نیاز است. “خالص درآمد حاصل پیشنهاد می شود مورد استفاده برای افزایش شرکت سرمایه پایه است که خواهد شد مورد استفاده نسبت به کسب و کار شرکت و رشد از جمله نسبت دادن اعتبار به مشتریان ما نشست ما عامل هزینه و آینده سرمایه در گردش مورد نیاز است که انتظار می رود به وجود می آیند از رشد کسب و کار ما ،

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>