SBI مدیره تصویب RCom عجز از پرداخت دیون با وضوح طرح: گزارش

RCom را امن بدهی است که تخمین زده می شود حدود 33,000 تومان کرور.

هیئت دولت بانک مرکزی هند آموخته است که قطعنامه تصویب طرح برای تکیه ارتباطات که از طریق آن وام دهندگان در حال انتظار برای بازیابی اطراف تومان 23,000 کرور. اکریلیک اشعه ماوراء دارایی بازسازی شرکت اعتقاد بر این است که قرار داده شده یک پیشنهاد حدود 14,700 تومان کرور روپیه در حالی که تکیه Jio ساخته شده است یک پیشنهاد 4,700 تومان کرور روپیه برای برج و فیبر دارایی های Reliance Infratel Ltd. نیز وجود داشته باشد clawback از 4,300 تومان کرور روپیه از اولویت های پرداخت شده به چینی و هندی طلبکاران.

Jio قرار می گیرد پیشنهاد برای برج و فیبر دارایی های Reliance Infratel با مسئولیت محدود (RITL) و UVARC برای دارایی های RCom و اعتماد مخابرات با مسئولیت محدود. “SBI هیئت مدیره به تصویب یک قطعنامه طرح RCom. انتظار می رود که این رای favourably برای RCom قطعنامه طرح در کمیته طلبکاران (COC) نشست. رای گیری در RCom قطعنامه طرح را آغاز کرده است در این COC و به پایان خواهد رسید و در مارس 4,” با توجه به منابع ضروری برای توسعه است.

اخبار مرتبط

ایمیل پرس و جو ارسال به SBI و RCom قطعنامه حرفه ای نیست استنباط هر پاسخ فوری.

RCom را امن بدهی است که تخمین زده می شود حدود 33,000 تومان کرور. وام دهندگان ارائه شده ادعا می کند حدود 49,000 تومان کرور روپیه در ماه اوت است.
Reliance Communications قرار داده است تمام دارایی های خود را در فروش است که شامل طیف برگزاری 122 مگا هرتز (MHz), برج, کسب و کار, فیبر نوری شبکه و مراکز داده.

با توجه به سفارش توسط شرکت ملی قانون دادگاه CoC تا به حال برای تکمیل تمامی مراحل ژانویه 10, اما آن را به دنبال تمدید در مهلت. قطعنامه حرفه ای, Deloitte, است انتظار می رود به یک فایل با وضوح طرح با NCLT بمبئی در 5 مارس.

RCom در گذشته سعی کرده بود به فروش دارایی های شرکت های مختلف از جمله تکیه Jio برای پاک کردن بدهی اما معاملات بود دلیلی ندارد. تکیه Jio لغو توافق برای خرید RCom دارایی از جمله طیف به عنوان آن را نمی خواهید به یاد گذشته بدهی های بحران زده شرکت است.

بعد از عجز از پرداخت دیون دادرسی در برابر RCom شروع به درخواست ثبت شده توسط سوئدی مخابرات دنده ساز اریکسون پس از این شرکت موفق به حذف حق عضویت خود را.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>