بگو ‘دوری فیزیکی’, نه ‘دوری اجتماعی’: درخواست نماینده مجلس

تقاضا در راجیا سبها در روز سه شنبه برای استفاده از اصطلاح ‘دوری فیزیکی’ برای مبارزه با Covid-19 به این دلیل که استفاده از اصطلاح ‘دوری اجتماعی’ ترویج ننگ اجتماعی بیماران کروناویروس و خانواده های آنها بود.

با موافقت با این پیشنهاد، رئیس Venkaiah Naidu گفت: یک اصطلاح مناسب باید مورد استفاده قرار گیرد و پیشنهاد ‘دوری امن’ است.

شانتانو سن، رهبر کنگره تریناپول، در یک اشاره ویژه که در مجلس علیا مطرح شد، گفت که اصطلاح «دوری اجتماعی» به طور مرتب برای جلوگیری از گسترش کروناویروس استفاده می شود.

“در واقع، این دوری فیزیکی نزدیک به شش فوت بین دو نفر است. در عکس، استفاده از اصطلاح دوری اجتماعی ننگ اجتماعی را ترویج کرده است که منجر به نزدیک به نگرش تحریم بیماران کوید از نظر اجتماعی شده است.»

وی گفت: در نتیجه این امر بیماران کوید-۱۹ و خانواده هایشان با چندین «موقعیت غیرانسانی» مواجه هستند.

سن در ادامه گفت: «برای متوقف کردن تبعیض اجتماعی و ننگ اجتماعی نباید دیگر از اصطلاح دوری اجتماعی برای مبارزه با کوکوید-۱۹ استفاده کرد. در عوض باید از اصطلاح «دوری فیزیکی» استفاده کرد.»

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>