پادشاه عربستان سعودی سلمان در بیمارستان بستری

Sآئودی پادشاه سلمان بن عبدالعزیز 84, به بیمارستان منتقل شد و تحت آزمایش های پزشکی رسانه دولتی اعلام کرد.

شاه سلمان که دارای حکومت پادشاهی پس از 2015 مبتلا به التهاب کیسه صفرا به حمله عربستان به گزارش روز دوشنبه. او در حال درمان در بیمارستان تخصصی ملک فیصل در پایتخت عربستان ریاض. جزئیات بیشتر در مورد سلامتی او منتشر شد.

وزیر امور خارجه عربستان شاهزاده فیصل بن فرحان آل سعود گفت که عراق نخست وزیر مصطفی Kadhimi به تعویق افتاد برنامه ریزی سفر به پادشاهی پس از اخبار را شکست شاه سلمان را بستری شدن در بیمارستان.

King Salman
در این Dec.10, 2019, عکس, پادشاه عربستان سعودی در صندلی 40 شورای همکاری خلیج فارس در اجلاس سران در ریاض, عربستان سعودی. ملک سلمان بوده است و بستری در بیمارستان در پایتخت ریاض برای آزمایش های پزشکی به دلیل التهاب کیسه صفرا, پادشاهی سلطنتی دادگاه گفت: روز شنبه در بیانیه ای انجام شده توسط رسمی در حمله عربستان.

شاه به عنوان ولیعهد برای بیش از دو سال قبل از 2015 مرگ ملک عبدالله. در علاوه بر این به حکم پادشاهی شاه سلمان نظارت برخی از اسلام مقدس ترین سایت در مکه و مدینه. در خط بعدی برای تاج و تخت او است پسر 34 ساله ولیعهد و محمد بن سلمان.

ولیعهد محبوب رقم در داخل کشور اما یک بحث شکل بین المللی است. شناخته شده توسط مخفف MBS او ستایش شده است برای اصلاحات در عربستان سعودی از جمله اجازه دادن حقوق بیشتر برای زنان. با این حال او نیز تخطئه ادامه جنگ در یمن و برای 2018 مرگ عربستان مخالف نگار جمال Khashoggi.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im