عربستان سعودی در سوئیس و روسیه بر قیمت نفت سقوط

عربستان سعودی به شدت انتقاد روسیه در روز شنبه بیش از آنچه که از آن به عنوان مسکو سرزنش پادشاهی برای سقوط جهانی قیمت انرژی را نشان می دهد تنش های پیش از جلسه اضطراری اوپک و دیگر تولید کنندگان نفت.

قیمت نفت به شدت کاهش یافت و پس از به اصطلاح اوپک+ گروه از کشورها از جمله روسیه موفق به توافق برای کاهش تولید در اوایل ماه مارس.

قیمت جنگ شروع شد به زودی پس از عربستان سعودی تهدید به پمپ در شکستن رکورد سرعت برای به دست گرفتن پشت سهم بازار حتی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس دیدم تقاضا به شدت افت به عنوان شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان متوقف پرواز.

بین المللی معیار قیمت نفت خام برنت کاهش یافت و به حدود 24 دلار در هر بشکه در مقایسه با قیمت بیش از 70 دلار در یک سال پیش. قیمت کمی باید دوباره با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به tweeting و صحبت کردن در مورد نیاز به کاهش تولید اما کینه بین عربستان سعودی و روسیه می تواند مخاطره یک معامله در حال ظهور از یک برنامه ریزی تلفنی دوشنبه.

که خشم می تواند دیده می شود در اوایل روز شنبه در دو اظهارات انتقادی منتشر شده توسط آرش دولتی در حمله عربستان.

اول آمد از وزیر امور خارجه عربستان شاهزاده فیصل بن فرحان تحت عنوان: “اظهارات منسوب به یکی از رئیس جمهور را در رسانه ها به طور کامل عاری از حقیقت است.” “روسیه بود که رد این توافقنامه در حالی که پادشاهی و 22 سایر کشورها در تلاش برای متقاعد کردن روسیه به کاهش بیشتر و تمدید قرارداد” شاهزاده گفت.

او همچنین گفت: اتهام روسیه مشاجره که “پادشاهی بود که برنامه ریزی برای خلاص شدن از نفت شیل تولید کنندگان” نادرست بود و همچنین ما شیل تولید کنندگان ساخته شده امریکا یکی از برترین تولید کنندگان, اما آنها صدمه دیده شده است به شدت توسط سقوط قیمت. تهمت ملاقات با نگرانی تولید کنندگان در مورد آن است.

شاهزاده فیصل نمی شناخت داستان و نه خروجی او critiquing.

یک بیانیه دوم آمد از عربستان وزیر انرژی شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان یکی از شاه سلمان پسران. شاهزاده انتقاد وزیر انرژی روسیه الکساندر نواک با نام نشان می دهد عربستان سعودی می خواستم به قطع شیل تولید کنندگان.

شاهزاده “ابراز تعجب خود را در تلاش برای آوردن عربستان سعودی را به جنگ در برابر نفت شیل صنعت است که به طور کامل غلط به ما دوستان روسی به تشخیص خوب” بیانیه ای گفت:.

عربستان سعودی در اظهارات به احتمال زیاد به دنبال خنثی کردن هر گونه درگیری بین پادشاهی و تهمت که توییتی پنج شنبه که مسکو و ریاض “خواهد بود کاهش حدود 10 میلیون بشکه” بدون توضیح. مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها و نظرات عمومی را تحت تاثیر قیمت نفت در گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im