عربستان سعودی quashes مجازات اعدام برای افراد زیر سن قانونی از جمله شلاق

پادشاه عربستان سعودی سلمان بن عبدالعزیز آل سعود به لغو مجازات اعدام به عنوان مجازات برای جنایات مرتکب شده توسط افراد زیر سن قانونی طبق اظهارات یک مقام ارشد ذکر شده در آسوشیتد پرس گزارش.

این آمد و همراه با تصمیم دیگری سفارش قضات به نفی عمل شلاق و جایگزینی آن با حبس جریمه و یا خدمت به جامعه است. نظم آورده است پایان دادن به یکی از پادشاهی بحث برانگیز ترین و وحشیانه اشکال از مجازات است.

با توجه به گزارش آسوشیتد پرسپادشاه سلمان را پسر و وارث تاج و تخت شاهزاده محمد بن سلمان است که نیروی پشت تغییرات در قانون و شل شدن محدودیت. اکثریت جمعیت در عربستان سعودی هنوز هم پایبند به خبرگزاری تفاسیر اسلامی قانون شناخته شده به عنوان وهابیت.

تاج و تخت شاهزاده در نظر دارد برای مدرن سازی این کشور برای جذب سرمایه گذاران خارجی و بازسازی عربستان سعودی تصویر در جهان است.

این AP گزارش اظهار داشت که او نیز نظارت موازی سرکوب لیبرال ها, فعالان حقوق زنان, نویسندگان, متوسط روحانیون و اصلاح طلبان. 2018 قتل عربستان نویسنده جمال Khashoggi در ترکیه توسط عوامل که کار را برای ولیعهد خود جلب کرد انتقاد شدید بین المللی است.

به تازگی آورده اصلاحات می تواند صرفه جویی حداقل شش نفر از این کشور اقلیت جامعه شیعه که بنا به گزارش ارتکاب جرم زیر سن 18. این شامل علی و الزهراء که به رهبری برخی از تظاهرات ضد دولتی در عربستان سعودی است. تظاهرات در عربستان سعودی هنوز هم به مثابه تروریسم اتهامات مرتبط با در این پادشاهی است.

در یک سند قابل دسترسی با APرا فرمان سلطنتی دستور دادستان برای بررسی موارد و رها کردن مجازات ها برای کسانی که در حال حاضر در خدمت حداکثر 10 سال.

اما پادشاهی را حفظ کرده است که آن را با تروریسم مرتبط با مسائل متفاوت در مورد نوجوانان. آن را بلافاصله روشن نیست که آیا این موارد خواهد بود محدود به 10 سال زندان و محدودیت.

سازمان عفو بین الملل و دیده بان حقوق بشر به مدت طولانی به نام ایران برای لغو استفاده از مجازات اعدام به خصوص برای جنایات مرتکب شده توسط افراد زیر سن قانونی طبق گزارش های رسانه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de