عربستان سعودی و روسیه در رسیدن به توافق برای پایان دادن به کاهش قیمت نفت پس از فشار از مغلوب ساختن پیشی جستن

عربستان سعودی و روسیه به پایان رسید خود را به قیمت جنگ و آماده به تحویل نفت تولید برش جمهور تهمت شده است خواستار به منظور افزایش تاریخی قیمت های پایین که آسیب دیده اند شیل ایالات متحده میباشد.

به رهبری عربستان سعودی در اوپک و متحدان آن در اصل موافقت کرد که به یک معامله در یک اقدام بی سابقه اضطراری از راه دور تصویری جلسه پنج شنبه به قطع تولید 10 میلیون بشکه در روز با توجه به گزارش.

توافق برای این سطح از کاهش خواهد آخرین برای دو ماه با کاهش متعاقبا درست کردن بسته به پیشرفت در شامل شیوع کروناویروس. دن Scavino تهمت مدیر رسانه های اجتماعی گفت: رئیس جمهور در تماس تلفنی شنبه شب با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و پادشاه عربستان سعودی به بحث نهایی تولید نفت قطع کرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن است مجموعه ای برای رسیدگی به این موضوع در روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی.

او شده است هل دادن عربستان سعودی و روسیه برای کاهش تولید به این امید که کمتر نفت خام در بازار افزایش قیمت نفت که کاهش یافته است توسط دو سوم پس از شروع سال و به 18 سال اخیر در ماه گذشته.

بیشتر شده است که ناشی از کوروناویروس کاهش سفر و بر این اساس تقاضا برای نفت و سوخت اما عربستان سعودی نیز تحت فشار قرار دادند و با قیمت پایین تر توسط سیل بازار نفت خود را پس از روسیه در ماه گذشته به طور غیر منتظره شکست با چند سال پیمان به قطع خروجی.

موسسه نفت آمریکا بزرگترین متحده صنعت نفت لابی گروه استقبال عربستان سعودی و روسیه در حال آمدن به عقب با هم برای کاهش عرضه, اما هشدار داد این یک درمان-همه به دلیل عدم تقاضا است و بدتر مشکل برای تولید کنندگان.

“در حالی که این حرکت را کمک به ایجاد ثبات در بازارهای جهانی نفت, چالش های قابل توجهی باقی می ماند در سراسر زنجیره تامین از بازار فعلی اختلالات محور تا حد زیادی توسط این تاریخی رها کردن در تقاضا به عنوان یک نتیجه از COVID-19 pandemic,” API مدیر عامل مایک Sommers در بیانیه ای گفت.

یک برش از 10 میلیون بشکه در روز (به نمایندگی از حدود 10 ٪ از جهان عادی روزانه مصرف) را به سختی کاهش تقاضا نفت ایجاد شده توسط کاهش رشد اقتصاد جهانی با از دست تقاضای پیش بینی شده برای رسیدن به عنوان بالا که 35 میلیون بشکه در روز است.

عربستان سعودی و روسیه دو تا از بزرگترین تولید کنندگان نفت خارج از ایالات متحده باید امیدوار برای ایالات متحده و دیگر غیر اوپک تولید خود را به کمک به تولید را کاهش دهد. اما برگ برنده دولت در برابر ارائه تعهد رسمی با این استدلال که ایالات متحده در بازار آزاد سیستم اجازه نمی دهد که برای یک مداخله دولت و شرکت های خصوصی در حال حاضر برش تولید به دلیل قیمت بسیار پایین و آنها در حال اجرا از فضا برای ذخیره روغن استفاده نشده.

“نگاه ما در حال حاضر برش” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول پنج شنبه شب نشست خبری. “شما می دانید, ما, مانند, بسیار بازار گرا.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است و شرکت در یک جداگانه از راه دور اجلاس G-20 وزیران انرژی در روز جمعه که در آن بریدگی های اضافی می تواند مورد بحث قرار گرفت.

اداره اطلاعات انرژی پیش بینی شده در این هفته است که در ایالات متحده تولید نفت خام سقوط خواهد کرد و به بیش از 11 میلیون بشکه در روز در سه ماهه چهارم سال 2020 1.8 میلیون بشکه در هر روز یا تقریبا 15 درصد کاهش نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همراه با صنعت و عربستان متحدان استفاده کرده اند که داده ها نشان می دهد که ایالات متحده نیازی به انجام هر کاری بیشتر.

جمهوریخواهان در کنگره که متهم عربستان سعودی و روسیه از تلاش برای آسیب شیل صنعت تشویق دو کشور برای تحقق توافق جدید.

سناتور. کوین کرامر از داکوتای شمالی که تحت فشار قرار دادند تا تهمت به اعمال تعرفه بر واردات نفت از عربستان سعودی و روسیه به نام توافق “گام در مسیر درست” اما هشدار داد او خواهد بود “تماشای نزدیک به اطمینان حاصل شود دنبال کنید از طریق احزاب.”

“اگر نه ایالات متحده بیشتر خواهد شد قدرت را به اقدام فوری” کرامر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de