عربستان سعودی و روسیه به پایان رسید خود را به قیمت جنگ و امیدوار کننده برای رساندن تولید نفت قطع به دنبال رئیس جمهور تهمت به افزایش تاریخی قیمت های پایین که آسیب دیده اند شیل ایالات متحده میباشد.

عربستان سعودی و متحدان آن از کشورهای تولید کننده نفت به رهبری روسیه و جمعی شناخته شده به عنوان اوپک+ نهایی یک معامله در دوم بی سابقه ای از راه دور تصویری جلسه یکشنبه به قطع تولید 9.7 میلیون بشکه در روز در ابتدای ماه مارس و ماندگار برای دو ماه. توافق برای این سطح از کاهش خواهد آخرین برای دو ماه با کاهش پس از آن تسطیح کردن از طریق آوریل 2022.

این گروه رسیده مشابه معامله در اصل در مواقع اضطراری از راه دور نشست در روز پنج شنبه اما مکزیک حاضر به حمایت از آن و پس از اوپک+ موافقت نامه مشروط بر حمایت از همه شرکت کنندگان در آن را رسمی.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او مداخله جمعه برای کمک به حل و فصل stand-off, صحبت با مکزیک پوپولیستی رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador گفت که تهمت که مکزیک را قطع تولید آن توسط 100,000 بشکه در روز است.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین صحبت با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و پادشاه عربستان سعودی در یک گردباد تقلا دیپلماسی به تلاش برای معامله به چوب. او را جشن گرفتند نتیجه در روز یکشنبه که بزرگترین بازار نفت مداخله در تاریخ است.

“The big معامله نفت با اوپک به علاوه انجام شده است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در توییتر ارسال. “این خواهد شد صرفه جویی صدها هزار شغل انرژی در ایالات متحده است. من می خواهم برای تشکر و تبریک پوتین رئیس جمهور روسیه و پادشاه عربستان سعودی. من فقط به آنها صحبت کرد از دفتر بیضی. معامله بزرگ برای همه!”

مکزیک تا به حال در اصل خودداری کردند در اوپک+ مایل آن به کاهش تولید از 400 ، 000 بشکه در روز اما تهمت پیشنهاد ایالات متحده را تشکیل می دهند تفاوت که تعداد و مکزیک تعهد به قطع 100,000 بشکه در روز است.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ایالات متحده خواهد بود “برش برخی از تولید” برای جبران و مکزیک خواهد “بازپرداخت ما در تاریخ بعد.”

“ایالات متحده تولید شده است در حال حاضر قطع شده است” او گفت: به عنوان شرکت های خصوصی در حال عقب کشیدن به دلیل قیمت بسیار پایین و تولید کنندگان در حال اجرا از فضا برای ذخیره روغن استفاده نشده.

وزیر انرژی دن Brouillette به خبرنگاران گفت: در یک تماس را فشار دهید یکشنبه شب که او انتظار دارد که ایالات متحده تولید نفت به سقوط به میزان 2 میلیون بشکه در روز تا پایان سال 2020 بر اساس پیش بینی ها از اداره اطلاعات انرژی.

Brouillette تصریح کرد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مشاهده است که کسانی که در بازار محور اعداد شمارش به عنوان ایالات متحده در پاسخ به برش تولید نفت و هیچ چیز رسمی تر خواهد بود که به دلیل رایگان خود را در بازار سیستم اجازه نمی دهد که برای مداخله فدرال.

“در حالی که این مهم به اعضای اوپک است که آنها حکم کاهش نداریم که سیستم در ایالات متحده” Brouillette گفت. او اضافه کرد که بازار محور کاهش اتفاق می افتد به عنوان یک نتیجه از تصمیم گیری های فردی از شرکت های ایالات متحده “واقعی هستند.”

بزرگترین بار موظف به کاهش سقوط خواهد کرد در عربستان سعودی و روسیه دو تا از بزرگترین تولید کنندگان نفت خارج از ایالات متحده

مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار قرار دادند عربستان سعودی و روسیه برای کاهش تولید به این امید که کمتر نفت خام در بازار افزایش قیمت نفت که کاهش یافته است توسط دو سوم پس از شروع سال و به 18 سال اخیر در ماه گذشته.

بیشتر شده است که ناشی از محدودیت های گسترده به منظور جلوگیری از گسترش coronavirus کاهش سفر و بر این اساس تقاضا برای نفت و سوخت. عربستان سعودی نیز تحت فشار قرار دادند و با قیمت پایین تر توسط سیل بازار نفت خود را پس از روسیه در ماه گذشته به طور غیر منتظره شکست با چند سال پیمان به قطع خروجی.

یک برش از نزدیک به 10 میلیون بشکه در روز (به نمایندگی از نزدیک به 10 درصد از جهان طبیعی مصرف روزانه) هنوز هم به سختی کاهش تقاضا نفت ایجاد شده توسط کاهش رشد اقتصاد جهانی با از دست تقاضای پیش بینی شده برای رسیدن به عنوان بالا که 35 میلیون بشکه در روز است.

جو McMonigle سابق انرژی بخش رئیس ستاد در دولت جورج دبلیو بوش گفت: واشنگتن آزما که اوپک+ توافق باید حداقل قرار دادن یک “طبقه” بر روی قیمت نفت است.

“این یک معامله بزرگ” گفت: McMonigle که در حال حاضر رئيس جمهور از ابراهیم, گروه بین المللی مشاوره استراتژیک شرکت است. “آنها داده اید تهمت شماره خود را, اما آن را نمی ممکن است به اندازه کافی برای بازار باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی