عربستان سعودی لغو شلاق به عنوان مجازات

The Saudi supreme court said the latest reform was intended to "bring the kingdom into line with international human rights norms against corporal punishment". (Reuters image)عربستان دیوان عالی کشور گفت: آخرین اصلاحات در نظر گرفته شده بود به “پادشاهی را به خط با هنجارهای بین المللی حقوق بشر در برابر تنبیه بدنی”. (انتخاب تصویر/ فایل)

عربستان سعودی را لغو کرد تا شلاق به عنوان مجازات به دیوان عالی کشور اعلام کرد, نقطه, آخرین در یک سری از “حقوق بشر پیشرفت” ساخته شده توسط شاه و قدرتمند خود ،

دادگاه دستور شلاق در عربستان سعودی — گاهی اوقات گسترش به صدها ضربه شلاق — به مدت طولانی کشیده محکومیت از گروه های حقوق بشر.

اخبار مرتبط

اما آنها می گویند تیتر اصلاحات قانونی نظارت شاهزاده محمد بن سلمان را به ارمغان آورد هیچ اجازه دهید تا در محافظه کار اسلامی پادشاهی خرد کردن مخالفان از جمله از طریق استفاده از مجازات اعدام.

عربستان دیوان عالی کشور گفت: آخرین اصلاحات در نظر گرفته شده بود به “پادشاهی را به خط با هنجارهای بین المللی حقوق بشر در برابر تنبیه بدنی”.

قبلا دادگاه می تواند به منظور شلاق محکوم مجرم جرائم اعم از خارج از ازدواج رابطه جنسی و نقض صلح به قتل است.

در آینده قضات را مجبور به انتخاب بین جریمه و/یا زندان و یا غیر وادار سازد جایگزین مانند خدمات اجتماعی, دادگاه گفت: در بیانیه ای که توسط خبرگزاری فرانسه در روز شنبه.

بسیاری از مشخصات بالا نمونه ای از شلاق, در سال های اخیر مورد عربستان وبلاگنویس بود که محکوم به 10 سال زندان و 1000 ضربه شلاق در سال 2014 برای “توهین” به اسلام.

او جایزه ساخاروف پارلمان اروپا حقوق بشر جایزه سال بعد.

لغو تنبیه بدنی در عربستان سعودی می آید تنها چند روز پس از پادشاهی حقوق بشر ضبط شده بود دوباره در کانون توجه اخبار زیر از مرگ و میر ناشی از سکته مغزی در بازداشت پیشرو فعال Abullah al-حمید 69.

حمید بود عضو موسس عربستان حقوق مدنی و سیاسی انجمن (ACPRA) بود و محکوم به 11 سال زندان در مارس 2013, فعالان گفت.

او محکوم به چند اتهام از جمله “شکستن بیعت” عربستان حاکم “تحریک اختلال” و به دنبال اخلال در امنیت کشور, سازمان عفو بین الملل گفت.

انتقاد از عربستان سعودی حقوق بشر رشد کرده است پس از ملک سلمان به نام پسرش شاهزاده محمد ولیعهد و وارث تاج و تخت در ماه ژوئن 2017.

اکتبر 2018 قتل منتقدان جمال Khashoggi داخل کنسولگری عربستان در استانبول و افزایش سرکوب مخالفان در صفحه اصلی را تحت الشعاع قرار پرنس تعهد به نوسازی اقتصاد و جامعه است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im