بهداشت باید بخشی جدایی ناپذیر از شهرنشینی را در دستور کار خود می گوید: وزیر Hardeep پوری

هند امروز صرف نزدیک به ₹9.70 لاخ کرور در زیرساخت های شهری است که تقریبا شش برابر بیشتر از ₹1.75 لاخ کرور صرف شده بین سال های 2004 و 2014, مسکن و امور شهری وزیر Hardeep سینگ پوری گفت: در روز پنج شنبه.

افتتاح دو روز کنفرانس برگزار شده توسط دهلی نو مبتنی بر جامعه برای پژوهش مشارکتی در آسیا (PRIA) در آینده شهری, بهسازی, پوری گفته شده است وجود دارد تمایل به دست کم گرفتن نرخ و رشد شهرنشینی در هند. “در زمانی که ما رسیدن به 2030 هند را یک جمعیت شهری و نزدیک به 600 میلیون نفر به نمایندگی از 40 درصد از جمعیت کشور; سکتور شهری را حدود 70 درصد از تولید ناخالص داخلی 85 درصد از کل درآمد مالیاتی و 70 درصد از مشاغل ایجاد شده در هند است”. او اما اضافه کرد که توسعه شهری را نمی توان conceptualised بدون در نظر گرفتن بهداشت شهری را در نظر میگیرد.

اگر هند برای تبدیل شدن به یک $5 تریلیون اقتصاد تا سال 2024 آن را فراگیر بهداشت بخشی از شهری در دستور کار, او گفت:, و اضافه کرد: “امروز سیاست های موفق هستند چرا که آنها از لحاظ کیفی طراحی شده در اطراف مشارکت شهروندان و تعبیه شده در تعاونی فدرالیسم.”

کمک به بهداشت کارگران

پوری گفت: outlawing عمل الانبار به تنهایی کار نمی کنند. مهم این است که برای کمک به کارگران بهداشت با ارائه دنده محافظ اضافه کردن بند به قرارداد رعایت قوانین قوی و کمک در اجتماعی خود را تعالی.

صحبت به مناسبت Parameswaran Iyer, منشی, اداره, از, نوشیدن, آب و فاضلاب, جال شاکتی وزارت گفت که وجود دارد بسیاری از درس های یاد گرفته در سراسر شهری-روستایی تقسیم بهداشت.

با توجه به وجود چهار کلید عبرت از فاز اول Swachh بهارات ماموریت (SBM): رهبری سیاسی و قهرمانی از علت تامین مالی عمومی (دولت نیاز به سرمایه گذاری بیشتر در فاضلاب به دلیل وجود بیش از 400 درصد بازگشت آن) همکاری و مشارکت مردم. در این مرحله جدید از SBM, تمرکز بر روی چهار ستون: حفظ ODF هند; مدیریت مواد زائد جامد (زباله های آلی استفاده می شود به عنوان یک سوخت جایگزین مانند زیستی-CNG) و از بین بردن استفاده از تنها با استفاده از پلاستیک توسط 2022; مدیریت زباله های مایع (greywater است که فاضلاب از آشپزخانه و حمام); و لجن مدفوع مدیریت.

“نیاز به یک ساعت است که به تلاش برای پایدار و فراگیر بهداشت بیش از پنج سال آینده به خصوص در حالی که مربوط به ذینفعان مختلف در سطح محلی است. دولت نیز تلاش طی چند سال اخیر به پیشنهاد بیشتر تطبیقی و فراگیر سیاست های شهری مانند Amrut (اتل ماموریت برای جوانسازی و تغییر و تحول شهری) و SBM” گفت: Rajesh Tandon PRIA مؤسس و رئیس جمهور. Tandon ضمن تاکید بر نیاز به localising SDGs (اهداف توسعه پایدار).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>