بهداشتی پد دفع کیسه های اجباری از ژانویه 2021: Prakash Javadekar

He said cleanliness norms in force in municipal areas will now be applicable to villages having a population of more than 3,000. (Twitter image/ File)او گفت: پاکیزگی هنجارها در نیروی در مناطق شهری در حال حاضر خواهد شد قابل استفاده برای روستاهای دارای جمعیت بیش از 3000. (توییتر تصویر/ فایل)

اتحادیه وزیر Prakash Javadekar روز یکشنبه گفت: این مرکز می تواند آن را اجباری و به صورت نوار بهداشتی شرکت ها برای ارائه تجزیه زیستی کیسه دفع از ژانویه سال آینده است. او در سخنرانی خود در یک روز بین المللی زنان رویداد در پونا با حضور زباله جمع است که او به عنوان “swachhta sevaks”.

“من مشاهده کرده اند که با وجود تکرار درخواست تجدید نظر به پد بهداشتی تولید کنندگان آنها هنوز ارائه زیستی تجزیه کیسه دفع. از ژانویه سال 2021 اتحادیه دولت را از جمله کیسه های اجباری” گفت: این اتحادیه با وزیر محیط زیست, جنگل و تغییر آب و هوا. او گفت: پاکیزگی هنجارها در نیروی در مناطق شهری در حال حاضر خواهد شد قابل استفاده برای روستاهای دارای جمعیت بیش از 3000.

اخبار مرتبط

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im