ادارات پلیس در سنگلی ماهاراشترا و گواتی آسام مستقر کرده اند هواپیماهای بدون سرنشین به اجرای Covid-19 مستند و کاهش گسترش ویروس. Navi Mumbai-بر اساس ideaForge تولید کننده هواپیماهای بدون سرنشین برای دفاع از امنیت و برنامه های کاربردی صنعتی ارائه تجهیزات.

این شرکت در بیانیه های رسانه ای گفت: هواپیماهای بدون سرنشین ارائه زمان واقعی اطلاعات را به پلیس فرمان و مرکز کنترل محلی پاترول وانت و زمین پرسنل. در صورت هر گونه محلی اختلالات وانت های پلیس و یا نیروهای زمینی را می توان بلافاصله اعزام به سایت. هواپیماهای بدون سرنشین و همچنین کاهش زمان پاسخ است که به خصوص در زمان بحران ،

هواپیماهای بدون سرنشین در حال کمک به پلیس نظارت بر اماکن عمومی و ساختمان تراس بیشتر به طور موثر این شرکت ادعا کرد. آنها شده اند قادر به بهینه سازی منابع استقرار در مناطق که تحت پوشش دوربین های مدار بسته و محدود bylanes.

در گواتی پلیس در حال پرواز هواپیماهای بدون سرنشین دو بار در صبح و دو بار در شب. هواپیماهای بدون سرنشین پرواز در شعاع 2-3 کیلومتر.

Ankit مهتا مدیر عامل شرکت ideaForge گفت: هواپیماهای بدون سرنشین نیروی ضرایب آنها به عنوان فعال کردن مقامات برای پوشش یک منطقه بزرگتر با همان نیروی انسانی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im