ساندرز محکوم شد توسط ادراک او در حال اجرا بود در برابر اوباما

سناتور برنی ساندرز مبارزات انتخاباتی برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری به پایان رسید تا با هدف قرار دادن یک دیوار آجری قبل از او کاهش یافته است در این هفته: این حزب آخرین رئیس جمهور, باراک اوباما.

اوباما ماند خنثی و نه تایید معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن با وجود گزارش های سال گذشته که رئیس جمهور سابق خواهد صحبت کردن به نفع یک توقف “برنی” جنبش در داخل حزب دموکرات اگر لازم شد. اما ساندرز به عنوان در حال اجرا در برابر اوباما تا آنجا که بایدن تعهد به جای Obamacare با خود دولت-اجرای “مدیکر برای همه” برنامه ریزی و بسیاری از دموکرات ها آن را دوست ندارم.

“کل محوری ساندرز کمپین ضمنی حمله به باراک اوباما ریاست جمهوری که محکوم سناتور ورمونت نامزدی از اوباما بسیار محبوب است با دموکراتیک اولیه رای دهندگان به طور کلی و آفریقایی-آمریکایی دموکرات ها در خصوص” گفت دموکراتیک استراتژیست براد Bannon. “بهترین مثال است ساندرز حمله به Obamacare است که امضای دستاورد اوباما در انتخابات ریاست جمهوری. کنتراست ساندرز انتقاد از اوباما با نماد یک مرد سفید پوست در خدمت یک جوان سیاه, مرد وفادار به مدت هشت سال و آن را آسان به درک بایدن را حمایت قاطع از حزب دموکرات در انتخابات مقدماتی حزب.”

پنجاه و شش درصد از کارولینای جنوبی دموکراتیک رای دهندگان سیاه پوست بودند و بایدن برنده آنها 61 درصد به 17 درصد سوسیالیستی سناتور ورمونت. کاملا 53 درصد می خواست به “بازگشت به اوباما سیاست” و بایدن برنده 62 درصد از این گروه به ساندرز 12%. تنها 27 درصد می خواست رئیس جمهور بعدی باید بیشتر لیبرال از اوباما و دیگر 17 درصد می خواستم کسی که محافظه کارانه تر است. بایدن برنده گروه دوم نزدیک به 30 امتیاز در حالی که ساندرز انجام شده سابق. بایدن را کارولینای جنوبی برنده قرار داده و او را در جاده ها به نامزدی و او هرگز به عقب نگاه کرد.

در سه شنبه دموکرات تر بودند تقسیم در این سوال. نظر سنجی خروج از 12 از 14 متحده که رای دادند نشان داد که 44 درصد می خواست بازگشت به اوباما سیاست در حالی که 38 درصد بیشتر ترجیح داده لیبرال جمهور. اما بایدن بار دیگر تحت سلطه در میان اوباما وفاداران. در ماساچوست گرفت و 54 درصد از رای دهندگان این در حالی که ساندرز و الیزابت وارن تقسیم “لیبرال” رای 47-30. در آلاباما 58 درصد می خواست بازگشت به دوران اوباما و 76 درصد از آنها رای دادند بایدن. در تگزاس 50 درصد از رای دهندگان که می خواستم به چوب با اوباما سیاست کمک کرد بایدن را مورد ضرب ساندرز را قوی نشان دادن با Latinos به جلو و یک پیروزی بسیار مهم. سابق veep غالب بیش از ساندرز با این گروه با 36 امتیاز.

آن را همه چیز در مورد اوباما ، پس از ساندرز به خوبی در کشورهای دموکرات که می ترسید او نمی تواند ضرب و شتم رئیس جمهور تهمت جذب نسبت بایدن در اعداد بزرگ است.

“ساندرز ساخته شده است آن را کاملا روشن است که او یک دموکرات حتی اگر او در حال اجرا بود در مقدماتی حزب دموکرات که قطعا مالیده برخی از اولیه رای دهندگان راه را اشتباه گفت:” دموکراتیک استراتژیست Stefan Hankin با اشاره به این واقعیت است که ساندرز است که از لحاظ فنی مستقل که قفقاز با حزب دموکرات. “حمله به اوباما و دستاوردهای خود را به وضوح چیزی است که رسالت او را به بسیاری از دموکرات ها به طور کلی و رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی به طور خاص. او همچنین تا به حال هیچ برنامه های روشن برای او چگونه خواهد پیاده سازی طرح خود و اهداف و ایجاد یک وضعیت که در آن شما یا موافقت با او و یا شما در اشتباه بودند.”

“این آخرین بخش بود به خصوص سوزان برای بسیاری از رای دهندگان در اولیه که گفته بودن که نظر خود را در چگونه برای رسیدن به جهانی پوشش بهداشت و درمان بود به اندازه کافی خوب نیست و یا شما یک شرکت عمدتا” Hankin اضافه شده است. “برنده شدن در یک اولیه و به طور کلی نیاز به یک ائتلاف. ساندرز هرگز در مورد ائتلاف ساختمان و در نهایت این چیزی است که ساخته شده مبارزات انتخاباتی خود ناموفق است.”

ساندرز به حال با انتقاد از اوباما برای داشتن “شده است به عنوان قوی به عنوان او باید ایستاده به وال استریت” و blurbed لیبرال مفسر لایحه مطبوعات کتاب پشیمانی خریدار: چگونه اوباما اجازه ترقی خواهان پایین. در سال 2011 ساندرز پیشنهاد ضد اوباما چالش اصلی خواهد بود “روح بخشیدن به بحث” و “نه یک ایده بد” دامن زدن به شایعات او ممکن است پرش به نقض خود را. او در کمپین 2016 در برابر هیلاری کلینتون تحت سلطه بود مخالفت خود را به بیل کلینتون در دهه 1990 سیاست.

در ماه مارس ساندرز زد یک آگهی برجسته ستایش سناتور از اوباما. “من قصد ندارم به شما بگویم که او بهترین دوست من,” ساندرز گفت: MSNBC را Rachel Maddow. “اما من به او صحبت کنید و سپس به هر حال, اما من احترام زیادی برای او. آیا ما باید اختلافات? البته ما داشته باشد.” وارن نیز تا به حال یک رابطه پیچیده با اوباما — یک داستان توصیف مشکل خود را تاریخ از دیدگاه اوباما, تیم, شد, عنوان, “چرا شما در چهره ما?” — اما هرگز خودش را در دو مسابقه راه خود را در برابر معاون رئیس جمهور و مدافع Obamacare.

اوباما بنا به گزارش صحبت ساندرز قبل از او کاهش یافته است در روز چهارشنبه. رئيس جمهور سابق است که انتظار می رود برای حمایت بایدن در حال حاضر که او presumptive نامزد و بیشتر درگیر در مبارزات انتخاباتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im