ساندرز می گوید او در حال حرکت در نظر سفارت آمریکا به تل آویو به عنوان رئیس جمهور

Sen. برنی ساندرز گفت: او را به تجدید نظر در تصمیم به حرکت به سفارت آمریکا در اسرائیل از تل آویو به بیت المقدس اگر رئيس جمهور انتخاب شد.

ساندرز که یکی از دو یهودی نامزدها گفت: در روز سه شنبه دموکراتیک ریاست جمهوری بحث است که او را دوباره مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم تاریخی به انتقال سفارت به قدس.

“پاسخ این است که آن چیزی است که ما را به در نظر گرفتن” ساندرز گفت: قبل از پاره شدن به بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل یک متحد از رئیس جمهور تهمت و نام تجاری او را “نژادپرست است.”

“من بسیار افتخار از یهودی بودن است. من در واقع زندگی در اسرائیل برای برخی از ماه” سناتور ورمونت گفت. “اما آنچه در من اتفاق می افتد به این باور است که در حال حاضر متاسفانه غم انگیز در اسرائیل از طریق بی بی نتانیاهو شما یک ارتجاعی نژادپرستانه که در حال حاضر در حال اجرا در آن کشور است.”

ساندرز گفت که اگر چه او از حاکمیت اسرائیل وجود دارد باید افزایش تمرکز بر روی فلسطینی ها است.

“من به اتفاق بر این باورند که آنچه که ما در سیاست خارجی در اواسط شرق باید مورد کاملا حفاظت از استقلال و امنیت اسرائیل است. اما شما نمی تواند چشم پوشی از درد و رنج مردم فلسطین,” او گفت:. “ما باید به یک سیاست است که می رسد به فلسطینی ها و آمریکایی ها است.”

تصمیم به حرکت به سفارت آمریکا بود و بحث برانگیز در میان کشورهای عربی اما به طور گسترده ای مورد ستایش قرار داد در اسرائیل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>